14 Şubat 2019 Perşembe

Yves Rocher Makyaj Fırçaları

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba,

Bugün Yves Rocher'nin makyaj fırçalarından bahsedeceğim sizlere. Hazır  indirim varken belki ihtiyacı olanlar değerlendirir. İhtiyacım olmasa da dayanamadığım ürünler arasında makyaj fırçaları. Fırça aşkım bitmiyor :) Gelelim fırçalara sol baştan anlayacağınız üzere pudra fırçası var. Numarası 05 Powder Brush fırça kılları % 100 sentetik kıllardan oluşmuş. 


Soldan ikinci fırça ise 06 Blush Brush yani açılı allık fırçası. 
Hemen yanındaki ise 02 Perfecting Foundation Brush  açılı fondöten ve kontür fırçası sık kıllı olduğundan likit ve krem yapıdaki ürünler için ideal bir fırça. Ayrıca kapatıcıyı da çok güzel uyguluyor. 
Son fırçamız ise 04 Nude Foundation Brush çift kıllı fondöten fırçası. Duo fiber fırça diyede geçiyor bir çok yerde. Likit ve pudra fondöten uygulamaları için ideal. Uzun kıllar fondöteni eşit dağıtıyor ve pürüzsüz doğal bir görünüm veriyor cilde. 


Genel olarak fırçalardan bahsetmem gerekirse; çok yumuşak kıllara sahip ahşap sapları sağlam ve kullanışlı defalarca yıkamama rağmen kıllarda dökülme olmadı. Çok güzel uygulama sağlıyor. Bu yüzden elimin sık gittiği fırçalar. Uzun süre kullanabileceğiniz tarzda. Söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. :)

Güzellikle kalın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...