27 Nisan 2017 Perşembe

BioNike Markası ve Ürün Deneyimlerim

Merhabalar,


Bugün sizlere İtalyan menşeli BioNike markasından ve kullandığım ürünlerden  bahsetmek istiyorum.


BioNike 1930 yıllarında Milano'da kurulan bir ilaç firmasıdır. Daha sonra 1960 lı yıllarda kozmetiklerin sadece tamamlamada faydalı değil aynı zamanda dermatologlar tarafından reçete edilen tedavileri desteklemede de etkili olduklarını fark eden ileri görüşlü bir girişimci ve eczacının önsezisi sayesinde oluşturulmuştur. BioNike ürünleri;
  • Nikel içeriği test edilmiştir.  
  • Koruyucu içermez.
  • Parfüm içermez.
  • Gluten içermez.

Kullandığım ürünlere gelirsek;

Triderm Sıvı Marsilya Sabunu:

En hassas ve toleransı düşük ciltlerin bile rahatlıkla kullanabileceği bir temizleyici. Koruyucu içermediği için tahriş riski en az bir ürün. Yüz ve vücut temizliğinde kullanılabiliyor. Cildimi kurutmadı ve hassasiyete yol açmadı. Favori ürünlerim arasına girdi bile. Defence XAGE Prime Rich :  

Canlandırıcı pürüzsüzleştirici balsam. Yoğun dokusu ile temel cilt büyüme faktörlerini uyaran ve böylece kolejan, elastin, hyarulonik asidin doğal üretimini harekete geçiren inovatif Rejuveneta kompleksi içerir. Son derece kuvvetli serbest radikal karşıtı etkisi ve güneşin neden olduğu stresten koruyucu etkileri nedeniyle seçilmiş olan içeriğindeki Lyche (Liçi) ekstresi cildin erken yaşlanma belirtilerinden korunmasını sağlayarak cildi pürüzsüzleştirir, besler ve parlaklık verir.


Defence XAGE Prime Recharge :  Yeniden yoğunlaştırıcı gece kremi.                                                                                                 
                               
 Kuşatıcı dokusu ile tüm cilt tipleri için uygun olan bu krem, cildin esneklik ve sıkılık kaybına karşı savaşır. Temel cilt bileşenlerinin (kolajen, elastin ve hiyaluronik asit) sentezini uyaran inovatif Rejuvenate SGF™ kompleksi, cildin alım kapasitesinin daha yüksek olduğu geceleri çok daha etkili olmak adına biyoteknolojik bir mikroalg ekstresi ve güneşin enerji yükü ile inhibe edilemeyen aktif bileşenler ile kombine edilmiş olup bu kompleks doğal cilt yenilenme sürecini hızlandıracak, oksijenasyonu arttıracak ve hücre metabolizmasını harekete geçirecektir.  
                                                


Hem gece kreminin hemde gündüz kreminin yapılarını çok sevdim. Cildimi aydınlık, canlı ve pürüzsüz yaptı. Bu seriden çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla tavsiyemdir. 

Güzellikle Kalın...

1 yorum:

  1. ilk defa duyduğum bir marka ama kesinlikle not defterime yazdım

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...