10 Ocak 2017 Salı

Maybelline The Eraser Eye Concealer || Age Rewind Kapatıcı İncelemesiMerhabalar,

Meşhur mu meşhur Maybelline 'in ülkemize de gelmiş olan, age rewind kapatıcısını kaleme almak istedim bugün sizlere. Aslında uzun süredir kullanmama rağmen yazısını yazmakta geç kaldığım bir ürün oldu. Neyse bence böylesi çok daha iyi oldu çünkü bu kapatıcıyı çok beğenmeme rağmen kullanmayı bırakmak zorunda kaldım. 


Evet çoğu kişi tarafından sünger uçlu olması hijyen açısından pek sevilmedi. Ben ise buna pek takılmadım çünkü tam aradığım kapatıcı olması bu yönünü görmezden gelmeme neden oldu. Peki nedir bu sevdiğin özellikler derseniz;

➤ Göz çevremi kurutmadı.
      ➤ Aydınlık bir görünüm verdi.
                                                 ➤ İnce yapılı olmasına rağmen kapatıcılığı gayet başarılı.
  ➤ Çizgilere dolma yapmadı.
Sünger aplikatör çıkıp yıkanabiliyormuş. Bende ürün yarıya geldiğim zaman öğrendim. Çoğu kişi süngeri çıkarırken kopmuş yerinden bunu bildiğimden temkinli hareket ettim bende kopma olmadı ama o süngere dolan ürünü görmeniz lazımdı vıcık vıcıktı çoğu ürün süngere dolmuş. Temizlenmesi o kadar uzun sürdü ki.

 Peki neden kullanmayı bıraktım derseniz benim göz altlarımda yağ butonları var ve oluşmaya da çok müsait. Biraz arttığını gözlemlemeye başladım ama bu üründen olabileceği ilk başta aklıma gelmemişti. Daha sonra bir kaç kişinin hesabında bu ürünü kullandıktan sonra göz altlarında sivilceye benzer minik bir şeyler çıktığını okudum. Tabi ki bende hemen dank etti ve o anda kullanmayı bıraktım bu kapatıcıyı çok sevmeme rağmen. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu ürünü kullandınız mı? Sizde de aynı etkiyi yaptı mı? 

Güzellikle kalın..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...