13 Ekim 2016 Perşembe

Flormar Back To School Koleksiyonu

Merhabalar,

Biliyorsunuz Flormar kısa bir süre önce Back To School koleksiyonunu çıkardı. Gerek ambalajı gerek ihtiyaca yönelik olması nedeniyle büyük ilgi gördü. Seri okula gidenler için abartıdan uzak, tamamen doğal görünümü kaybetmeyecek şekilde hazırlanmış. 
Seride 2 adet BB cream var. Bunlardan biri Anti - Blemish oil free (yağsız) yapıda. Sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı ve gün içerisinde cildi nemlendirip, bakım yapmayı ve fazla yağı kontrol altına almayı vaad ediyor. Yapısı çok güzel ve kapatıcılığı orta. 3 renk deçeneği bulunuyor. Fiyatı : 24,90 TLDiğer BB cream ise, Blur Effect pürüzsüz ve mat görünüm vermeyi vaad eden bir ürün. SPF 30 içeriyor. Cildim karma olmasına rağmen genelde mat görünüm veren ürünleri pek sevemiyorum ama bu ürünün yapısını çok sevdim donuk bir görüntü vermiyor, cildin canlılığını koruyor. Diğer BB ye göre kapatıcılığı daha az. Öğrenciler için yüzde yokmuş gibi durup, doğal bir bitiş sağlaması bence büyük bir avantaj. 3 renk seçeneği bulunuyor. 
Fiyatı : 24,90 TL
Koleksiyonda 2 adet maskara  bulunuyor. Biri siyah diğeri ise şeffaf. Kıl fırçaya sahipler. Benim kirpiklerimde oldukça başarılı oldular. Yapıştırma, topaklanma olmadı. Şeffaf maskara fikri harika olmuş. Şeffaf maskara sürerek kirpiklerinizi daha uzun ve biçimli gösterebilirsiniz. Açıkçası şeffaf maskaranın vereceği etkiyi bu kadar seveceğimi düşünmemiştim. Zira ilk defa bir şeffaf maskara denedim. :) 
Maskaralar 24,90 TL

                               

Sıra geldi Lip Tint ve Lip Balmlara  hafif yapılarını, kokularını, renklerini çokk beğendim. Çantamda mutlaka birinden biri bulunuyor. 
Lip Tint :16,90 TL 
   Lip Balm : 14,90 TLYüz temizleme jelini ise seveceğimi düşünmemiştim. Cildimi kurutmadı. 
Fiyatı :16,90 TL


Güzellikle kalın..

3 yorum:

 1. Gerçkekten çok merak ettiğim ürünler arasındaydı benim için çok faydalı bir yazı olmuş canım ellerine sağlık sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. Ambalajları ne kadar tatlı :)

  YanıtlaSil
 3. I`ve never try this products - thank you for sharing!
  I`m following ur blog with a great pleasure via GFC
  Please join me
  Sunny Eri: beauty experience

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...