10 Haziran 2016 Cuma

Dudak Dolgusu Deneyimim

Merhabalar,

Beni instagramdan takip edenler bilir. 3 - 4 ay önce Dr. Hüseyin Tırman 'a dudak estetiği yaptırmıştım. Resimlerimden görmüşsünüzdür dudaklarım çok inceydi hatta yok gibi birşeydi :) 

Bu foto yok gibiydi derken ne demek istediğimi anlatıyor :)Uzun zamandır dudak dolgusu yaptırmak istiyor, ama bir türlü cesaret edemiyordum. Aklımda hep ya güzel olmazsa, ya pişman olursam, ya çok belli olursa gibi düşünceler vardı. Gerçekten yaptırdığınız Dr. çok çok önemli Dr. Hüseyin bey o kadar güven verdi ki dedim tamam bu sefer kesin yaptırıyorum. :)

Önemli olan sadece sizin istediğiniz değil, gerçekten istediğiniz şeye ihtiyacınız var mı? Ya da aslında farklı bir müdahale ile istediğiniz sonuçtan çok daha iyisi olabilir. Bu konuda doktorunuzun sizi yönlendirmesi ve birlikte karar vermeniz çok önemli.

Burada ise işlem  yapılmadan önce ve yapıldıktan hemen sonra ki hali

işlem sonrası

Tabi ki 1 hafta sonra çok daha güzel oldu oturdu ve daha da doğallaştı. Benim için en önemli şeylerden biri de topak topak kalmaması ve üst dudak çizgisinin şeklini bozmamasıydı yani o üçgenin kaybolup düzleşmesi bence çok kötü bir görüntüye sebep oluyor, hemde yapıldığı çok belli oluyor.

Eğer benim gibi çok ince dudaklarınız varsa, birden çok şişirtmeyin bence hem  gözünüze çok gelebilir hemde çok fazla abartı durabilir. Onun yerine aşama aşama ya da 2 seferde yaptırabilirsiniz. İlk işlemi yaptırdıktan sonra, hoşunuza gittiyse ikincisini ona göre düşünebilirsiniz.

Şimdi ki dudaklarımdan çok çok memnunum :)


Ben o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. En büyük şansım Doktorum Hüseyin bey oldu. Gözüm kapalı önerebileceğim biri. Ben söylemezsem hiç kimse anlamıyor dolgu yaptırdığımı kesinlikle belli olmuyor. Hatta yaptırdığımı söylediğim kişiler inanmıyor :) O kadar güzel o kadar doğal oldu ki anlatamam. Bir süre sonra etkisi tam geçmeden bir doz daha yaptırmayı düşünüyorum. 

Buradan Dr. Hüseyin Tırman'a çok çok teşekkür ederim. Tahmin ettiğimden daha güzel ve doğal dudaklara sahip oldum. Hem yüz ifadem yumuşadı hemde dilediğim gibi ruj sürebiliyorum. :)))
Tekrar yaptırır mıyım? Kesinlikle evettttt! Hiç bir kötü tecrübe yaşamadığım ve çok memnun kaldığım için kesinlikle tekrarlamayı düşünüyorum. Bence kendinizi nasıl iyi hissedecekseniz onu mutlaka yapın hayat kısa :)

Fikir olması açısından farklı fotoğraflar eklemeye çalıştım. Daha çok fotoğraf için sosyal medya hesaplarımdan "makyajdunyam" takip edebilirsiniz.

Güzellikle kalın..

4 yorum:

 1. Duygucuğum söylemeyi unuttum ama çok hoş olmuş bence :-))

  YanıtlaSil
 2. Bende çok istiyorum ama arkadaşım yaptırmış biryere o kadar kötü olmuş ki vazgeçmiştim ama sende harika olmuş..Doktor çok önemli bu konuda fiyat olarak ta bilgilendirirsen harika olur canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle canım Dr. çok önemli bende yapılan yanlış uygulamaları gördükçe korkuyordum. Özlettin kendini, çok teşekkür ediyorum :) Dolgu fiyatı 500 Euro.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...