20 Mayıs 2016 Cuma

PHILIPS LUMEA IPL LAZER EPİLASYON CİHAZI | İLK İZLENİM

                                    
Herkese Merhabalar,

Daha önce, Philips Lumea ile evde lazer deneyimine başlayacağımdan bahsetmiştim. Cihaz ile ilgili bilgilere ilk yazımda değinmiştim. Şimdi yaşadığım deneyimlerimi paylaşmak istiyorum sizlerle.

                                     Daha önce bir estetik merkezinden lazer uygulaması için paket satın almıştım. 2 seneye yaklaşık gidip geldim salona. Genelde böyle merkezlerde verilen sözler, garantiler, vaatler unutulabiliyor. Sonrasında sorun yaşamamak için ya söyledikleri her şeyi sözleşmeye eklettirmeniz gerekiyor ya da memnun kalmadığınız durumda hiç bir söz hakkınız olmuyor. Hele şu bitene kadar gibi kampanyalardan bence uzak durun! 
 2 yıla yakın gittim geldim peki  ne oldu?  Bitti mi tüylerim?  Hayır tabi ki bitmedi. Azaldı ama tamamen bitmedi. 

                                   


Randevu almak bi dert, gidip oralarda beklemek bi dert ,zaten koşturmaca halinde yaşıyoruz hepimiz vaktimiz çok değerli. Evimizin konforunda canımızın istediği zaman hemde ACISIZ uygulama yapabiliyorsak bence bu çok büyük bir lüks. 
Cihaz gördüğünüz gibi ele tam oturuyor. Hafif uygulama yaparken eliniz kolunuz ağırmıyor. Kablosuz olması çok çok büyük bir avantaj. 

                                    

Başlık genişliği tam yerinde olmuş bence, geniş olduğu için daha çok alana uygulama yapabiliyorsunuz. Daha geniş olsaydı problem olabilirdi bence, kemikli yerlere geldiği zaman kıvrılamadığı için tüyleri görmeyebilirdi. Bu anlamda bence başlık genişliği ideal olmuş. 2 adet başlığı bulunuyor. Küçük olan başlığı koltuk altı ve yüz bölgesi için. 

Ten renginize ve tüy renginize göre ayarlamayı  yapıp  uygulamaya başlıyorsunuz. Ben ilk uygulamayı 4. seviyede  yaptım daha sonra en yüksek seviye olan 5 te uyguladım. 5.seviyede acıtır diye düşündüm ama korktuğum gibi olmadı acımadı. 
Toplamda 4 uygulama yaptım. Benim kollarımda ki tüyler gerçekten çok inatçı ilk 3 uygulamada pek bir fark görmedim. Zaten cihaz için 4 uygulamadan sonra dökülür deniliyor. 4.cü uygulamadan sonra dökülmelerim olmaya başladı ve tüylerin çıkış süresi uzuyor.. Şimdilik bu kadarını söyleyebilirim. Tabi ki kullandıkça paylaşmaya devam edeceğim. Gelişmeleri birlikte takip edelim istiyorum. :) Görüşmek üzere.

Güzellikle kalın..


2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...