9 Mayıs 2016 Pazartesi

Avene Tolerance Extreme Emulsion | Hassas Ciltler İçin Yatıştırıcı Krem

Merhabalar,

Bugün sizlere neredeyse bitirmek üzere olduğum. Geçiş döneminde cildimi çok güzel tolere eden bir kremden bahsetmek istiyorum.

                                          

Mart Favorileri videomda da bahsetmiştim bu üründen. Geçiş dönemlerinde cildimiz hep bir reaksiyon gösterir ya hani bende yaşadım bu durumu. Pullanma, yaptığınız makyajın kusması oturmaması gibi. 
                                                
                                         

Bu durumlarda hafif cildimi yormayacak yatıştırıcı ve nem verici ürünleri kullanmayı tercih ediyorum. Bu dönemde resmen imdadıma yetişti bu krem. Eau Thermale Avene benim gerçekten güvendiğim ve sevdiğim bir marka, bu zamana kadar bir çok ürününü kullandım ve memnun kalmadığım bir ürününü hatırlamıyorum. 

                                       

İlk defa bir kremde steril bir kapak kullandım. Ürünün ster,l kalması için dizayn edilmiş. Ürünü sıktığınız zaman ortadaki yuvarlak aparat öne çıkıyor ve ürün çıkıyor. Böylece ürün hava almamış oluyor. Ben bu düşünceyi çok sevdim. :) Sizce de çok ince düşünülmemiş mi?

Güzellikle kalın..

3 yorum:

  1. avene benimde çok sevdiğim bir marka hatta geçen hafta sipariş ettiğim bi nemlendirici az önce elime ulaştı umarım ondan da memnun kalırım :)

    YanıtlaSil
  2. Markayı bende severek kullanıyorum, steril kapak olayı güzelmiş.

    YanıtlaSil
  3. Hep evdeki kremim bitince alayım diyorum. Hep de başka şeyler alıyorum. Bu sefer kesinlikle alacağım. Hep güzel yorumlar okudum.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...