11 Nisan 2016 Pazartesi

Philips Lumea ile 8 Hafta #Benimzamanim

Merhabalar,

Tavsiye Kanalı ile 8 hafta sürecek Philips Lumea IPL kampanyasına katıldım. 8 hafta boyunca deneyimleyip sizlerle paylaşan 25 Bloggerdan biri olacağım bende. Daha önce bir salondan paket program alıp lazer yaptırmıştım. Uzun süren seanslar, vakitsizlik, git geller sonunda seanslarım bitti ama maalesef söylenilen gibi tüylerim bitmedi. Evet azalma oldu ama hepsi bitmedi. Tekrar seans alıp devam etmek istemedim.

                   

Şimdi ev konforunda Lumea yı deneyimleyeceğim.  Ürünü merak edenlere de yol göstermiş olacağım.

IPL Teknolojisi : Tüylerden kurtulma ve pürüzsüz bir cilde sahip olma konusunda birçok profesyonel güzellik salonunun da kullandığı, etkisi kanıtlanmış yoğunlaştırılmış ışık teknolojisidir.

Philips Lumea Nasıl Çalışır : Philips Lumea'nın hassas ışık atışları tüy köklerini hedef alarak uyku evresine girmesini sağlar ve tekrar çıkmalarını engeller. 

Neden Philips Lumea :  

En hızlı uygulama 

Büyük vücut başlığı özellikle bacaklarda hızlı uygulama sağlar. 2 alt bacak sadece 15 dakikada tamamlanır.

Kablosuz Kullanım 

Philips Lumea'nın piyasadaki benzer ürünlerden farklı olan kablosuz tasarımı, vücudunuzda istediğiniz bölgeye istediğiniz yerde rahatça uygulama yapmanızı sağlar. Uzun dayanan şarjı sayesinde bir şarjla tüm yüz ve vücut uygulamasını bir kerede tamamlayabilirsiniz.

Ek Masrafsız

Philips Lumea ile ek pahalı yedek parçalar ve ampul satın almanıza gerek yoktur. Jel ve gözlük kullanmanıza gerek kalmadan, daha kısa zamanda tüylerden arınmış, pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Hafta hafta deneyimlerimi paylaşacağım.

                                                       Güzellikle Kalın..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...