16 Mart 2016 Çarşamba

PRATİKUÇAKBİLETİ.COM

Merhabalar,
Bugün sizlere tüm uçuş detaylarını bir arada görebileceğiniz bir siteden bahsetmek istiyorum. Pratikucakbileti.com uçuş ararken büyük kolaylık sağlıyor. Üstelik 1973 yılından beri kesintisiz hizmetlerine devam eden bir firma. Güven çok önemli ne de olsa. Kimse internet alışverişlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmak istemez. 

Bende sık seyahat eden biriyim. Ablam şehir dışında yaşadığı için sık sık onları ziyarete gidiyorum. Araba yolculuğu çok uzun sürdüğü için tercihimi genelde hava yolu ile tercih ediyorum. Hava yolu şirketlerinin sitelerine tek tek girip bakmak her zaman kolay olmuyor. Özellikle dışarıdaysam ya da fazla zamanım yoksa, tek tek bakmak hem zaman kaybı hemde kafa karıştırıcı olabiliyor.  Bütün uçuşları tek bir siteden görmek, hepsinin elimin altında olması ve karşılaştırabilmek benim için hem pratik hemde büyük kolaylık doğrusu. 


Seyahat benim için büyük bir tutku. Yeni yerler, bilmediğim kültürler, yeni keşifler tam bana göre. Sık sık yurt dışı gezileri yapmaya bayılıyorum. Hele birde ucuz uçak bileti yakalamışsam tadından yenmiyor doğrusu  :)
Pratikuçakbileti.com da bulunan fırsatlara bakmadan uçak bileti almayın derim. İstanbul-İzmir 55 TL den başlıyor fiyatları. Yurt dışı uçuşlarında 50 € dan başlayan fiyatlar mevcut. Öğrencilere %20 indirim fırsatları da var üstelik. Biletinizi aldıktan sonra, biletinizi görüntüleyebilir ve online Check-in de yapabilirsiniz. Kredi kartınızla güvenli bir şekilde biletinizi alabilirsiniz. 

1 yorum:

  1. Bu türlü siteler bence daha pratik.. Tek tek girip bakmak çok oyalayıcı oluyor..

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...