9 Mart 2016 Çarşamba

HAFİFEAL.COM - YENİ ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTESİ DENEYİMİ

Merhabalar,

Bugün sizlere yeni keşfettiğim bir siteden bahsetmek istiyorum. www.hafifeal.com Alışverişi hafife al sloganları. :) Bu ara işlerin yoğunluğundan alışverişe vakit ayıramıyorum. Online siteler kurtarıcım oluyor. 
 Bağzı küçük ama önemli detaylar var dikkat ettiğim. Siparişi verdikten sonra gelen bilgilendirme mesajlarına çok önem veriyorum. Siparişiniz hazırlanıyor, kargoya verildi gibi bilgiler benim için önemli sitenin ciddiyetini ortaya koyuyor bence. 


Bir başka detay ise paketleme. Ne zamandır mağazalarda bulamadığım pastelin mat likit rujlarını sitede görünce hemen sipariş vermek istedim. Söz konusu kozmetik olunca paketleme daha özenli olmalı. Maalesef daha önce kargo poşetine öylece atılmış ürünlerle bir kaç kere karşılaştım. O sitelerden bir daha alışveriş yaptım mı ? Tabi ki hayır. Neyse ki bu sefer korktuğum gibi olmadı ve paketleme gayet özenli balonlu ambalajlara özenle sarılmış şekilde geldi. 75 numaralı ojeye görür görmez vuruldum :) Birde yanına 17 numaralı allığı ekleyip alışverişimi tamamladım. :) sitede pijama ve eşofman takımları da var. 50 TL ve üzeri kargo ücretsiz. Sizin sık sık alışveriş yaptığınız ya da yeni keşfettiğiniz siteler neler paylaşın lütfen. 

Güzellikle kalın.. 

6 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...