6 Şubat 2016 Cumartesi

Moda İpuçları

Merhabalar,

Modayla ilgilenmeyen kadın yoktur sanırım. Güzel giyinmek, güzel görünmek hepimizin ortak noktası. Güzel görünebilmek için bir sürü para ve zaman harcayabiliyoruz. Vakit bulamadığımız zaman ise internet büyük yardımcımız oluyor. 
Ben insanın kendine yakıştırdığını, içinde kendini rahat hissettiği şeyleri giymesinden yanayım. Bazen giydiğimiz kıyafet çok güzel olabilir ama biz içinde rahat değilizdir. Kendimizi kısıtlamış, kısıtlanmış hissederiz. 
Kadın modası biz kadınların vazgeçilmezi diye düşünüyorum. Bazen elimizde ayrı ayrı çok güzel parçalar olabilir ama o parçaları doğru kombinlemezsek felaket olabilir bizim için. 

12 trençkot modelleri

Bazen bende neyi neyle kombinleyip neyi takacağımı uzun uzun düşünüp çok zor karar verebiliyorum. Sabahları işe giderken ya da dışarı çıkarken dolap önünde durup ne giyeceğim diye düşünüp duranlar burada mı? :) Ben çok sık yapıyorum :)
Sanırım zor karar veren bir insanım. Onu mu giysem bunu mu giysem diye düşünmek çok zamanımı alıyor. Kombin görselleri çok işime yarıyor açıkçası. Fikir veriyor ve bende hemen uygulamaya geçebiliyorum. 

2 platform topuklu ayakkabı modelleri_mini_mini


Neyse ki şimdi sizlere önereceğim site sayesinde en güzel moda ipuçlarına bakıyorum. Esra'nın portresi sitesine göz atmanızı öneririm. Neyi neyle kombinleyeceğinize, moda ipuçlarına, sağlıklı yaşam, saç modelleri, trendleri bu siteden takip edebilirsiniz.  Vücut tipinize göre nasıl giyinmeniz gerektiği hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. 2016 yılı trendlerine bakabilirsiniz. Bu yıl, bağcıklı ayakkabı ve bomber ceket trendini çok beğeniyorum ben. Siteden bir çok fikir için ilham alabiliyorum.


Güzellikle kalın..

4 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...