30 Ocak 2016 Cumartesi

Remington İ - Light IPL Cihaz Lansmanı

Merhabalar,

Geçen haftalarda katıldığım Remington IPL cihazı lansmanı için Naif Karaköy'de toplandık. Daha önce salonda lazer epilasyon deneyimi yaşayıp memnun kalmayanlardanım bende :( bununla ilgili deneyimlerimide paylaşacağım. Salonlara gitmek çok büyük zaman kaybı olabiliyor vakit ayırmak gerçekten çok zor. Çünkü defalarca gitmek gerekiyor maalesef. Evde bu işlemi yapabilmek büyük kolaylık. 
                            I- LIGHT ı hem kadınlar hemde erkekler kullanabiliyor. Kadınlar hem yüzde hem vücutta kullanabiliyor.Yüzde elmacık kemiklerin altında kullanılabiliyor. Erkeklerde ise, boyun hizasının aşağısında kullanılıyıyor. Yüz için uygun değil. 


                      

I-LIGHT çok koyu tenlerde kullanılamıyor. IPL kıldaki melamin (renk) maddesini hedef alma mekanizmasıyla çalıştığı için koyu renkli tenler daha yüksek melamin içerdiğinden bu tenlerde kullanılmıyor. 

                      

I-Light uygulamasında başlangıç için önerilen kullanım şekli 2 hafta aralıklarla 3 kür. Bu uygulamadan sonra pek çok tüy döküleceği belirtiliyor. Ben kullanmaya başladım. Acı veren bir işlem değil. Bu anlamda çok sevindim :) Detaylı kullandıktan sonra fikirlerimi paylaşıcam sizlerle. Merak ettiğiniz sorular varsa sorabilirsiniz. :)

Güzellikle Kalın..
2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...