18 Aralık 2015 Cuma

Revox At Kuyruğu Şampuanı


Merhabalar,

Bugün Revox At Kuyruğu Şampuanı anlatacağım sizlere. İsmi At kuyruğu şampuanı olunca insanın aklına atların kuyruğundan ya da benzer bir maddeden  mi yapılıyor acaba?  Diye bir soru geliyor. :))  Sizde de böyle bir düşünce oluştuysa hemen belirteyim alakası yok. Atların kuyruğunu yıkadıkları şampuanın çok etkili ve güzel olduğunu fark etmişler ve formülünü geliştirerek bu şampuanı üretmişler.


                                    


Ambalajın üzerinde "Swiss certification" işareti var. Yani AB kozmeik şartlarına uygun hammaddelerle üretildiğine dair sertifikadır. İçeriği oldukça güvenilir. 

Şamouanın vaadleri : 
 • Saç dökülmesini önler. 
 • Saçların uzamasını hızlandırır.
 • Saçların yağlanmasını geciktirir. 
 • Saçlar daha parlak görünür.
 • Saçlar gür ve hacimli olur.                                    

Şampuanın kokusunu tam tanımlayamıyorum. Sanki ilaç kokusu gibi gelmişti başta ama değil, şekerli gibi kokusu. Biraz şurup kokusuna da benzettim ama tam adını koyamıyorum. :) Şöyle söyliyim kötü bir koku değil. Temizleme hissini sevdim. Saçlarıma verdiği etkiyi de sevdim. Kullandığım dönemde saçlarım çok dökülüyordu ne yazık ki saç dökülmesini azaltmadı. Belki de mevsimsel dökülme olduğu içindir bilemiyorum. Saç uzatmada etkili oldu diyebilirim. Normalde de saçlarım çabuk uzar kullandığım dönem daha çabuk uzadı gibi geldi bana. Bu serinin birde saç maskesi var belki onunla desteklenirse çok daha iyi sonuç alabilirim. Genel olarak benim beğenimi kazanan bir şampuan oldu. Şuan saç serumunu denemeye başladım. :)

Güzellikle kalın..


9 yorum:

 1. Uzun zamandır aklımda bu şampuan seveni çok merakta ediyorum, yılbaşı alışverişimde almayı düşünüyorum.Dökülme problemimi kesmesi tek umudum, sende dökülmeye pek işe yaramamış ama dediğin gibi belki mevsimseldi, benim sürekli o sorun var, umarım işe yarar bende..

  YanıtlaSil
 2. Ben de çok sevdim bu şampuanı.Dökülme çok değil ama uzatmaya cidden bariz bir etkisi var. Sevgiler

  YanıtlaSil
 3. Çok sıkça duymaya başlamıştımbu ürünü artık almalıyım :)

  YanıtlaSil
 4. Cidden saçı süper uzatıyor

  YanıtlaSil
 5. işe yaradığını söylüyorlar kullananlar

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...