6 Kasım 2015 Cuma

Klorane Manolya Özlü Yoğun Işıltı Sağlayan Bakım Maskesi

Merhabalar,


Bugüne kadar kullandığım en etkili saç maskesinden bahsetmek istiyorum sizlere. Benim saç uçlarım oldukça kuru. Saçımda boya yok ve sürekli düzleştirici ya da maşa kullanan birisi de değilim sadece yıkadığım zaman fön makinesiyle kurutuyorum. Yine de saç uçlarım çok kuru.

                                           
Bugüne kadar denediğim ürünler hep anlık sonuçlar verdi. Klorane kuru şampuanı çok beğenerek kullandığım için bu maskeden de memnun kalacağımı düşünmüştüm ancak bu kadar seveceğimi düşünmemiştim. :)

Manolya özlü bakım maskesi, mat ve donuk saçların yeniden nemini ve doğal koruyucu tabakasını kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki zengin aktifler sayesinde saçın parlamasını sağlar. Ürün kullanımı sonrasında saç daha yumuşak, dayanıklı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Saçı şampuanlayıp duruladıktan sonra, ihtiyaç duyulan bölgeye ve özellikle saç uçlarına uygulayıp 5 dk. beklettikten sonra durulanıyor. Daha etkin sonuç için 20 dk. bekletin diyor.

                                           


Ben hiç 20 dk. bekletmedim. En fazla 5 dk. beklettim. Ama ilk kullanımdan sonra bile saçlarım pamuk gibi yumuşacık oldu. Sürekli saçlarımı elleyip duruyorum. :)) Üstelik etkisi de anlık değil kalıcı. Yapısı oldukça yoğun ve akışkan yapıda. Saçınıza götürürken akışkan yapısından dolayı dökülmeye müsait dikkatli olmakta fayda var.  Durularken hemen öyle akıp gitmiyor saçınızdan. Belki de ondan daha etkilidir. :)

Bu ürünü benim gibi saç uçları çok kuru olanlar çok sevecektir. İnce telli ve yağlı saçların çok seveceğini düşünmüyorum. Eczanelerde ve online satış sitelerinde bulabilirsiniz.

#renginibul etkinliğinde Pierre Fabre hediyesidir. 

3 yorum:

  1. eyvah benim saçım ince telli ve yağlı ama uçları kurudu şu anda umarım severim...

    YanıtlaSil
  2. bu markanın ürünlerini gerçekten çok merak ediyorum :)

    YanıtlaSil
  3. İnce ve yağlı saçlarım var, diplere değdirmeden kullansam belki sevebilirim

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...