24 Ekim 2015 Cumartesi

Rival de Loop 4 lü Far Paleti - Rossman

           
Merhabalar,

Rival de loop markasının far paletini inceleyelim mi beraber?  Öncelikle Rival de loop sadece  Rossman mağazalarında satılan bir marka. Daha önce bu markaya ait bir kaç farklı ürünü daha kullanmıştım. Genel olarak fiyat/performans olarak beğendiğim ürünler. Gerçekten fiyatları çok uygun ve indirim döneminde daha da uygun oluyor. 

                                                 


Şimdi gelelim bu doğal tonlardaki 4 lü far paletine. Palette günlük kullanıma çok uygun renkler bulunuyor. Farların yapısı çok yumuşak dokunduğunuzda kadifemsi bir his veriyor.  

                                                 

Baştaki ten rengi far, bir kere herkesin elinde bulunması gereken bir far. İster tek başına göz kapağınıza uygulayın, isterseniz kaş altınızı aydınlatın. Eğer hala bir ten rengi farınız yoksa mutlaka bir tane edinin.
Hemen yanında ki renk ise içerisinde hafif ışıltılar bulunan ten renginden biraz daha koyu bir far. Işıltıları çok hafif olduğu için günlük kullanılabilecek bir far.

                                             

Gelelim sol altta ki mat kahverengine. Bu far da tam geçiş rengi olarak kullanılabilecek bir far. İster tek başına kullanın isterseniz sadece katlanma bölgesine gölge olarak uygulayın. Ben bu rengi çok beğendim.
Gelelim en son farımıza. Diğerlerine göre koyu bir ton, gece için bu rengi dış köşelere uygulayıp dağıtmanız yeterli olur. Farlar görselde bazsız kullanılmıştır. Aslında daha belirgin fotoğrafa ancak bu kadar yansıtabildim.  #guzelligimizannemizden etkinliğinde hediye edilmişti. tekrar teşekkür ediyorum. 

Güzellikle kalın..


1 yorum:

  1. Hep elimin gittigi renkler, ne kadar alsamda doyamiyorum :))

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...