17 Ekim 2015 Cumartesi

LR Beauty Zeitgard Yüz Temizleme Cihazı

Merhabalar,
6 Ekim salı günü  LR Beauty nin yeni yüz temizleme cihazı Zeitgardı tanımak için Soho İstanbul'daydım.  LR ürünlerini duyuyorum hep ama henüz tanıma ve kullanma fırsatım olmamıştı. Renkli kozmetik ürünleri de özellikle dikkatimi çekti. Çok güzel görünüyorlardı. Şimdi ürün ile ilgili detayları paylaşıyorum. Kullanıp deneyimledikten sonra detayları paylaşıyor olacağım. 

Alman kozmetik devi LR Health & Beauty’nin yeni yüz cilt temizleme cihazı Zeitgard ile cildiniz yenilenerek zaman geriye dönüyor. Sadece bir dakikada gerçekleştirdiği bakım ile Zeitgard, cildinizi anında pürüzsüzleştirerek 10 kata kadar derinlemesine temizlik sağlıyor. Mükemmel tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde Zeitgard ile cildiniz artık daha temiz ve daha ışıltılı.

Avrupa’nın en büyük doğrudan satış şirketi LR Health & Beauty piyasaya çıkardığıZeitgard yüz cilt temizleme cihazı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Temizleme ürünlerinin yapamadığını tek başına 10 kat daha etkili yapan Zeitgard ile artık zaman geriye dönüyor.
Farklı cilt tiplerine uygun olarak üretilen temizleme jelleri ve özel fırçalarıyla Zeitgard, ince çizgileri ve kırışıklık görünümünü azaltarak cildi aydınlatıyor. Esnekliği kaybeden veyorgun görünen cildi yüksek teknolojisiyle onaran Zeitgard, gözenekleri derinlemesine temizlerken, ciltteki pullanmalar, lekeler vb. gibi tüm sorunları da ortadan kaldırıyor. Günde sadece bir dakikalık kullanımıyla Zeitgard anında görülen etkisiyle vazgeçilmezler arasına girmeye hazırlanıyor.

Zeitgard için özel olarak üretilen ve Microsilver (gümüş iyonlar) içeren eşsiz hijyen fırçalıyor, bakteriyel büyümeyi de inhibe ediyor. Farklı cilt tiplerine uygun fırçasıylaZeitgard, bir temizleme cihazından fazlasını sunuyor. Kablosuz oluşu ve kolay taşınabilme özelliğiyle evde, işte, tatilde istediğiniz her yere rahatça taşıyabileceğinizZeitgard suya dayanıklı yapısıyla da, duş esnasında suyun altında kolayca kullanılabiliyor.

Yenilikçi tasarımı ve teknolojisi, anında görülen etkisi, uygulama ve kullanım kolaylığı ileZeitgard, tüm beğenileri üzerine toplayacak.


Zeitgard Yüz Temizleme Cihazı Komple Set Fiyatı: 569,90 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...