28 Ekim 2015 Çarşamba

Kolay Randevu Uygulaması ile Mehmet Tatlı Kuaför Deneyimim

Herkese Merhabalar, 

Bugün size bir uygulamadan ve aldığım hizmetten bahsedeceğim. Kolay randevu uygulamasını #renginibul etkinliğinde App i telefonuma indirdikten sonra, yakarıda gördüğünüz ekran çıkıyor karşımıza
Güzellik ve Bakım a tıkladığımda, alt kategoriler çıkıyor. Kadın kuaförlerini tıklayıp oradan hangi kuaförü seçmek istiyorsanız seçiyorsunuz. Benim tercihim Mehmet Tatlı oldu. Hangi uygulamaların yapıldığını, işlemi yapacak olan personeli ve işlemin ücretini randevu almadan görüp, ona göre tercihinizi yapıyorsunuz. 


Ben saç kesimini tercih ettim. Bu saçlarım kesilmeden önce ki hali. 


                                                                                                        Saçımın boyunun çok kısalmasını istemedim. Saçlarım gür olduğu için ara boyları çok kullanamıyorum. Umut bey biraz kat verelim daha yumuşak olur dedi. Bende kabul ettim. :) Çok kat kat değil ama hafif kat verdik. Gerçekten daha hafiflemiş hissettim.        
                                          Yanlara ve hafif arkaya kat verdik. Sonuç olarak çok mutlu ayrıldım. Hem saç boylarım çok kısalmamış hemde yoğunluğu hafifledi. Artık daha kolay şekil verebileceğim. Çok teşekkür ediyorum.

Sizde cep telefonlarınıza kolay randevu appini indirip konumunuza göre size yakın kuaför, güzellik merkezi, diyetisyen, spa, veteriner gibi o an ihtiyacınız olan uygulamayı seçip randevu alabilirsiniz.

Güzellikle kalın..2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...