7 Ekim 2015 Çarşamba

Elizabeth Arden SUPERSTART Skin Renewal Booster Lansmanı

Merhabalar,

5 Ekim Pazartesi günü Soho İstanbul'da Elizabeth Arden'in yeni ürünü SUPERSTART lansmanındaydım. Peki nedir bu SUPERSTART ? 

Yenilikçi bu ürün, bir yandan cildin yüzey tabakasına günlük destek sağlayıp cildin doğal savunma ve kendini yenileme yeteneğini takviye ederken bir yandan da tüm cilt programınızın sonuçlarını ilerletiyor.

                         

                                    

                      SUPERSTART, cildi canlandıran yeni bir güzellik kategorisinin başlangıcını oluşturuyor. Tüketiciye cilt bakımının kaçınılmaz yeni bir basamağını sunan bu ürün, cildin yüzeyini oluşturan üst tabakasına sağlıklı bir görünüş veriyor. Serum veya nemlendiriciden önce kullanılan SUPERSTART Skin Renewal Booster'ın gayet hafif ve hızla emilen formülü ile bu yüzey tabakanın sağlıklı görünümünü yenilediği ve yumuşak, pürüzsüz ve aydınlık bir cilt sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. 

 • Cildin doğal kolajenini 5 kat destekler.
 • Doğal elastini 9 kat güçlendirir.
 • Normal nemi 25 kat takviye eder.
Formülü çok dikkatimi çekti. 

Formülün Kilit Bileşenleri


 • Probiyotik Bileşim : Cilde yararlı probiyotik öncesi eylem hem besleyici ve düzgünleştirici etkisiyle cildin görünümünde düzelmeyi tetikler, hem deciildin doğal mikroflara ve savunmasını artırır.
 • Deniz Rezenesi : Dalgalara sürekli maruz kalmasına rağmen kayaların üzerinde yaşamını sürdüren Akdeniz sahilinin bu ender bitkisi, cildin aydınlığını, pürüzsüzlüğünü ve ve ten rengini geliştirmek üzere yüzeydeki cilt hücrelerinin yenilenmesini ilerletir. 
 • Keten Tohumu Özü : Bu bitki tohumun özü, cilt bariyerini takviye ederek cildin optimum lipid düzeylerini korumasını teşvik eder.
 • Deniz Börülcesi Özü : Sahilde yetişen sulu yapraklı bu bitkiden elde edilen öz, cildin nemlendirici kanalları olan akuaporinleri optimum hale getirerek cildindoğal nemlenmesini destekler ve su kaybını azaltır.
Ben kullanmaya başladım bile. Fikir sahibi olduktan sonra bloğumda yorumlayacağım. 

Güzellikle kalın..


8 yorum:

 1. ben bayramdan beri kullanıyorum ve çok memnun kaldım :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende kullandığım süre boyunca çok beğendim.

   Sil
 2. Güzel günlerde kullan

  http://nypdsena.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 3. Merak ediyorum etkilerini,sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. ben bu ürüne başlamayı düşünmüyorum. sankı yasıma uygun değil gibi. yengemde deneteceğim ve düznli kullanan biri bakalım nasıl yorumlayacak

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence denemediğine pişman olursun Rabia'cım :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...