19 Ekim 2015 Pazartesi

Avon 3D Dolgunlaştırıcı Rujlar


Merhabalar,

Rengini bul etkinliğinde hediye edilen Avon' un yeni çıkan 3D dolgunlaştırıcı rujlarını etkinlik sonrasından beri kullanıyorum. Renklerde tam bulunduğumuz mevsime uygun. :) Bende 3 rengi bulunuyor. Şİmdi tek tek inceleyelim renkleri isterseniz. 

İlk renk, Heat Wave aslında nar çiçeğinin biraz daha koyusu gibi rengi. Hava biraz kapalı olduğu için tam rengi yansıtamadım. 


  


Sanırım en çok beğendiğim renk bu Berry Cute vişne çürüğü rengine benziyor. Dudaklarımda daha açık durdu rengi birde ben çok bastırarak uygulamadım. 

Son renk ise, Power Trip  normalde kırmızı ruj kullanamıyorum. Defalarca söyledim dudaklarım ince olduğu için yakıştıramıyorum kendime. Resimler yakın çekim olduğu için dudaklarım ince durmuyor. :)) Ama ilk defa bir kırmızı ruju dudağımda begendim. Sanırım dudak dolgunlaştırıcı özelliği olduğu için daha güzel geldi gözüme. İçeriğinde retinol ve kolajen bulunuyor. Dolgunlaştırıcı özelliği de bu maddelerden kaynaklanıyor.

Yapıları yumuşacık, sürümü çok kolay. Ancak yapıları yumuşak olduğu için ben uygularken birazcık bulaştırma yaptım, uygularken dikkatli olmak lazım.  

15 farklı  rengi bulunuyor. Tanıtım fiyatı ise 12,95 TL. Bence mutlaka bir şans vermelisiniz. 

Güzellikle kalın..

8 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...