1 Ekim 2015 Perşembe

Derma E Çok Amaçlı Yağ | Cilt | Saç | Tırnak |

Merhabalar,

Daha önce Derma e markasının, nem serisinden gündüz kremini kullanmış şuradaki yazımda bahsetmiştim. Şimdi de cilt, saç ve tırnaklar için kullanılabilen çok amaçlı yağından bahsetmek istiyorum. 


Ben cildimde bir kaç kez kullandım ekstra bir yağlanma ya da sivilce problemi ile karşılaşmadım. Daha çok tırnak ve çok kuru olan saç uçlarımda kullandım. Zaman zaman ayak tırnaklarımda da kullanıyorum. 


% 100 saf bitkisel yağlar kullanılmış. Organik argan yağı, jojoba ve kukui. Anti-aging özelliği bulunuyor. İpeksi nem takviyesi yapıyor. Kırılgan tırnaklar ve tırnak etleri için uygun bir ürün. Çok kolay nüfuz ediyor ve kolay emiliyor. % 100 Vegan olması da ayrıca güzel benim için. 
Saçlarda kullanırken ürün miktarında, dikkatli olmakta fayda var. Fazla ürün kullanılması saçları yağlandırabilir. Az miktarda ürünü saç uçlarına nemli iken yedirmek yeterli olacaktır. Kuru saçlara da uygulanabiliyor. Ben nemli saça uygulamayı daha çok seviyorum. Ürünün damlalıklı olması da kullanım açısından çok büyük kolaylık sağlıyor zaten. 

Güzellikle kalın..

4 yorum:

  1. ben tırnaklarımda kullandım ama verdiği nem benim kupkuru tırnak çevresine yetmedi :(

    YanıtlaSil
  2. Derma E ürünlerini içeriği nedeniyle de seviyorum.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...