12 Ağustos 2015 Çarşamba

The Body Shop Spa Of The World Lansmanı



Merhabalar,

Geçen hafta katıldığım The Body Shop' un Lansmanından bahsetmek istiyorum sizlere. 
Iki yeni seri çıkardılar. Biri cilt bakım serisi diğeri ise, Spa of the world evde spa keyfi yaşamamızı sağlayan seri :)) 
Bu iki seride Gözüme bir çok ürün kestirdim. Masaj aleti bayağı dikkatimi çekti doğrusu. 
Lansmanda arkadaşlarımla birlikte Yoga ve yüz yogası yaptık. Çok hoşuma gitti doğrusu. Sürekli yapmak istiyorum inşallah bunun için kendime zaman ayırabilirim. 




3 farklı ritüel bulunuyor. 

Rahatlatıcı Ritüel : Kendinizi stresli ve gergin hissettiğiniz her an bu sakinleştirici Spa ritüeliyle hızlıca rahatlayın. 




Keyifli Ritüel : Lükse ihtiyacınız olduğunu hissettiğiniz her an vücudunuzu şımartın ve bu görkemli ritüeli göz ardı etmeyin.


Canlandırıcı Ritüel: Kendinizi yorgun ve bitkin hissettiğiniz her an vücudunuz ve zihninizi bu enerji veren spa ritüeliyle canlandırın.




Ürünler gerçekten çok ilgi çekici. Kokularını yapılarını çok begendim. Özellikle hem vücut hemde saç için kullanılabilen yağları da ilgimi çekti. Saç uçlarım çok kuru olduğu için bu tarz ürünleri saç uçlarıma uygulamayı seviyorum. Bence yolunuz düşerse bu iki seriyi mutlaka inceleyin. Dilerseniz tester isteyip deneyin.

Fikir olması açısından aşağıda görselleri ve fiyatlarını paylaşıyorum. 

      
      
      
      
      
    

CİLDİNİZ İÇİN
YENİ BİR HAYAT
TOHUM YAĞLARININ GÜCÜ, CİLDİNİZ
İÇİN HAYATIN SAF ÖZLERİ
Tohumlar yeni bir bitkiye hayat verir. Bu nedenle tohum yağları yeryüzündeki en konsantre temel besin maddesi kaynaklarıdır.
Saf hallerini soğuk presleyerek etkili özelliklerini koruyoruz ve cilde çekicilik katmalarını sağlıyoruz.
SPA OF THE WORLD
RAHATLAMA EVDE BAŞLAR 
GÜZELLİK KAYNAĞIMIZ DÜNYA
Cilde sağladıkları değerli etkileriyle bilinen en değerli antik güzellik ritüellerini keşfetmek için dünyayı gezdik. Kaliteli ve doğal içeriklerle elde edilen rafine dokusu ve büyüleyici kokusu, vücudunuzu alıp duyularınızı canlandıracak bir seyahate çıkaracak.
Güzellikle kalın..


2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...