6 Ağustos 2015 Perşembe

Dr. Wheatgrass Antioxsidant Süper Balm

Merhabalar,


Bugün size bir çok amaç için kullanılabilen çok amaçlı bir kremden, Süper Balm dan bahsedeceğim. Açıkçası ben bu kremi ilk duyduğumda nasıl yani ? Bir krem nasıl olur da hemen hemen her şeye iyi gelir ki dedim. Sonra kullanmaya başladım. Farklı farklı durumlarda denedim. Sırasıyla kullanım alanlarından bahsedeceğim. 


                             Öncelikle kremin özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Krem buğday çimi suyu  içeriyor. Doğal bir cilt sağlığı ve kas sağlığı, cilt ve kas iyileştirme ve güçlendirme konusunda son yüzyılın önemli buluşlarından olduğu kabul ediliyor. Yüksek derecede içerdiği Antioksidanlar, A-C ve E vitaminleri fitosteroller, biyoflanoidler ve amino asitler sayesinde pürüzlü ciltlere canlılık verir. Cildin kendini yenileyerek iyileşmesine yardım ediyor. 

 Cilt üzerinde Oluşan her türlü çatlaklarda ve kızarıklarda, Saç derisi çatlaklarında ve yaralarında,  Molluskum, Egzama ve  Sedef , Herpes Zoster (Zona) , Kuru Cilt problemlerinde, Pul Pul dökülen Ciltlerde, Cilt Kızarıklıklarında, Dudak çatlaklarında, Uzun süre steroid tedavisine maruz kalmış ciltlerde, Pişiklerde, her Türlü Yara (özellikle şeker hastalarında geçmeyen inatçı yaralarda) ,  hafif ve ciddi Yanıklarda, Güneş yanıklarında, yaralanma durumlarında acil Kanama durdurucu olarak, Traştan sonra kullanımı idealdir. Ayak Mantarlarında, Ayak ve Topuk bakımında, Parmak arası ve Genital bölgede olabilen kaşıntılarda  güvenle kullanılan bir kremdir.
Yumuşak doku ezilmelerinde , (Hematom) Şişlik önleyici, Cilt üzerinde oluşan morarmaları giderici,  Ödem çözücü, Kas kramplarında, Topuk dikeni tedavisinde, Omuz Sıkışmaları, Burkulan Ayak bilekleri , Tenisçi dirseği hastalığında, Kasık ağrıları, Uzun süreli ayakta çalışan kişilerde ayak ve bacaklar için rahatlatıcı olarak,  güvenle kullanılan bir kremdir.
Ağda Sonrası Cildinizde oluşabilecek Yanık, Tahriş, Sivilce, Kızarıklık ve Ağrı gibi problemlerde %100 bitkisel olan Dr.Wheatgrass Antioksidan Superbalm cildinizin gerçek tek dostudur. Vücudun bütün bölgelerinde güvenle uygulanabilir.  Lazer Epilasyon sonrası kullanımıda idealdir.

Bunlar gibi daha bir çok şeye faydası olduğu söyleniyor. Daha detaylı bilgi için  http://tyanakozmetik.com/ sitesini inceleyebilirsiniz. 


                           

Yapısı bildiğimiz krem gibi. Kokuya karşı hassas bir insanım, beni rahatsız etmedi kokusu tarif edemediğim bir kokusu var :))

Şimdi ben kendi deneyimlerimi anlatayım sizlere. İlk olarak belli dönemlerde her iki avuç içimde soyuluyor. Bildiğiniz deri değiştiriyorum yani. Bir çok krem denedim anlık yumuşatmalar oluyordu ama tamamen geçmiyordu. İlk başta elime uygulamak aklıma gelmemişti açıkçası. Ellerime bakıp bakıp sinir olduğum bir zaman aklıma geldi neden Süper Balmı elimde denemiyorum ki dedim ve hemen uyguladım. :)) İyi ki uygulamışım çünkü ilk uyguladığımda bile etkili olacağını anladım. İyileşmeleri hemen fark edebiliyorsunuz. Uygulamadan önce ki halini de çekmiştim ama resim telefonumdan silinmiş :(( o yüzden öncesini ekleyemiyorum ama sonrasını gördüğünüz gibi. Avuç içimi tamamen geçirdi. Normal şartlarda sonbahara doğru anca düzeliyordu.


                                  

Daha sonra arkadaşımın diz kapağının aşağısında büyük kırmızı bir leke vardı. 2-3 senedir geçmiyordu. Tam olarak egzama mı bilmiyorum ama benzer bir durum sanırım. Kremin bir çok şeye iyi geldiğini duydum ya araştırmacı ruhum farklı farklı şeylerde denemem gerektiğini söylüyordu. :)) Etkisini görmek istiyordum çünkü bir şekilde inandım ben  bu kreme olur olmadık şeylerde denemeden bırakır mıyım hiç :) Her neyse ben bu kızarıklığa sürmemiz gerektiği söyleyerek ikna ettim arkadaşımı ve sürdük ah salak kafam nereden bileyim 2. ci uygulamada azalıp 3. uygulamada neredeyse yok olacağını bilsem öncesi ve sonrası için foto çekerdim. :)))  Neyse ben gözümle gördüm en azından bu duruma kefilim. 

Daha sonra bacağımda yanık izi vardı ve geçmemiş iz kalmıştı. İz çok küçük ama olsun ben orada iz olduğunu biliyorum ya hep gözüm oraya takılır o küçük iz gözümde büyür büyürdü şimdi o ize de sürüyorum. Bayağı geçti çok silik şuanda tamamen geçerse yine ek bilgilendirme yaparım. 

Bu arada annemin parmakları kireçlenme nedeniyle ağrıyor. Onun içinde kullanıyoruz ağrılarını hafiflettiğini söylüyor. 

Sevgili arkadaşım Ümmühan'la 2,5 saat aralıksız yürüyüş yaptıktan sonra :)) benim sağ ayağım zorlamadan sanırım ağrı yaptı incitmiş de olabilirim neyse üzerine basamıyordum ağrıdan yine Süper Balm imdadıma yetişti ayağıma masaj yaparak uyguladım bayağı rahatlattı. Bu arada morluklar üzerinde de etkili olduğunu söylemeden geçmeyeyim. :)) 

Dün bir arkadaşımızı arı sokmuş, Bu ürünü kullanan bütün arkadaşlarımız hep bir ağızdan Süper Balm sür diye söylemesi boşuna değil sanırım :)))  

Kollarımda alerji gibi bir durum oldu sanırım. Kızardı ve kabardı. Deli gibi kaşınıyordu. Aklıma Süper Balm sürmek geldi. 


      

           Süper Balm sürmeden önce       
                                                                                          2 Kere sürdükten sonra
Farkı ve ne kadar çabuk etki ettiğini  görebilirsiniz resimlerden. Ben her kullandığımda şaşırıyorum açıkçası. Beni şaşırtmaya devam edecek gibi bu krem. :)))


Şimdilik benim kullanım alanlarım ve etkileri bu şekilde. Ben sürekli elimin altında tutuyorum ve iyi geleceğini düşündüğüm durumlarda ürünü deniyorum. Farklı bir alanda etkisini görürsem tekrar sizinle paylaşacağım. Görüşmek üzere.

Güzellikle kalın..

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...