20 Temmuz 2015 Pazartesi

M.A.C In Extreme Dimension Lash Mascara

Merhabalar,

Uzun süredir kullandığım M.A.C mascaramın yazısını yazmadığımı farkettim. Bittiğine göre artık inceleme yazısının zamanı gelmişte geçiyor bile. :)) Lafı daha fazla uzatmadan başlayayım o zaman.
Ağırlık yapmadan uzatıp, hacim verip, kıvırıp, yumuşak ve esnek bir görünüm vadediyor. Bu mascaranın M.A.C 'in ödüllü mascarası olduğunu duymuştum. M.A.C makyaj eğitiminde hediye edilmişti bana elimde çok mascara olduğu için hemen açıp deneyememiştim. Uzun süre açmadan beklettim o yüzden. 

                                     

Silikon ve büyük bir fırçaya sahip. Kirpiklerimi güzel kavrıyor ve kolay bir uygulama sağlıyor. Bazen büyük fırçalarda göz kapağına bulaşma sorunu yaşayabiliyoruz. Ben böyle bir sorunla karşılaşmadım. Dökülme, topaklaşma gibi bir sorunda yaratmadı bende. 
                    
Burada da uygulanmış halini görebilirsiniz. Resimde çok yansıtamamış olabilirim. Ben kullandığım süre boyunca verdiği etkiyi sevdim. Tekrar alabilirim belki daha sonra. Şimdilik farklı mascaralar denemek istiyorum belki daha iyisini bulabilirim kim bilir? Merak edip denemek istediğim o kadar çok mascara var ki. Peki  hayatımın mascarası oldu mu? Hayır  :)) Onun için denemeye devam :))) Sizin favori mascaranız hangileri? Paylaşın bana da fikir olur. Görüşmek üzere.

Güzellikle Kalın.. 
6 yorum:

 1. Benefit roller lash favorim bu aralar canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seveni de sevmeyeni de çok onun deneyeyim en iyisi :))

   Sil
 2. bu maskarayı seven çok ama bende bir etkisi olmadı sevmedim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her kirpiğe aynı etkiyi vermiyor canım haklısın. :/

   Sil
 3. çok güzel durmuş ama sende bende böyle durmadı almadım o yüzden..:-(( favorim hala dior..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende bir mini boy kullanmıştım dior bende çok beğenmiştim. :))

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...