28 Temmuz 2015 Salı

Elancly Cellu Slim

Merhabalar,

Elancly güven duyduğum bir marka. 1 ay önce kadar Selülit için masaj kiti ve bakım kremi göndermişti. Bu seti düzenli olarak kullanıyorum. Henüz tam bitmedi az kaldı diyebilirim. Çok fazla selülit sorunum var diyemem ama az da olsa var. :))
Masaj kitini pratik buldum. Duşta kullanılıyor. Tepesindeki boşluğa ürünün ucunu koyup 5 sn. kadar içine sıkıyorsunuz. Suyla aktif hale gelip köpürmeye başlıyor sizde o sırada masaj yapıyorsunuz. Ürünü az sıktığınızda masaj yapmakta zorlanıyorsunuz, acıtıyor diyemem ama çıkardığı gırç gırç sesi sevmiyorum. :))) 
Kokusu çok hoş tazelenmiş hissettiriyor. Duş esnasında canlandırıyor diyebilirim. 
Masaj aleti çevirdiğim zaman hemen açılıyor ve kolay temizleniyor çok pratik. Duştan çıktıktan sonra da Selülit bakım kremini uyguluyorum. Kullandığım süre boyunca bacaklarım daha pürüzsüz oldu. Selülitler için bana göre kullanılan ürünler tek başına yeterli değil. Yani sadece ürüne bel bağlamak olmaz. Spor yapıp beslenmemize dikkat etmemiz şart. Hiç bir şey yapamıyorsak yürüyüş yapalım. Ben ürünü hem yürüyüş hem beslenmeme dikkat ederek destekledim. Spora da başlayacağım inşallah. Bu anlamda ürün bana yeterli geldi. Yaz geldiğine göre Selülitlere elveda diyelim :))  

Güzellikle kalın..

6 yorum:

  1. Verdiği pürüzsüzlüğü ve kokusunu çok sevdim her yaz kullanırım ben bunları artık :)

    YanıtlaSil
  2. Bende gaza geldim ve aldım ama daha kullanmaya başlayamadım. Selülitler benim resmen kabusum bakalım inşallah voltran'ı oluşturarak üstesinden geleceğim. :))

    YanıtlaSil
  3. Selülit ile ilgili çok güvendiğim bir markanın hayal kırıklığını yaşadım. Şimdi farklı bir markanın ürününü deneyeceğim. O da olmazsa bunu alayım. Faydalısını bulana kadar yola devam:)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...