6 Temmuz 2015 Pazartesi

Derma-e Hydrating Serisi / Nem Serisi

Merhaba!

İyi haftalar. Sıcaklar iyice yüzünü göstermeye başladı. Cildiniz yeteri kadar nemli mi? Yoksa benim gibi az su içenlerden misiniz? Aman diyim ben artık kendimi su içme konusunda zorluyorum sizde mutlaka gerektiği kadar su için. Cildimizin en çok suya ihtiyacı var. Su içiyorum ama cildim yine de nemsiz diyorsanız nem veren kremleri tercih etmelisiniz.

                                  

#guzelligimizannemizden etkinliğinde tanıştım Derma e Hydrating nem serisi gündüz kremi ile ve iyi ki tanışmışım diyorum. Çok hafif bir yapısı var. Ciltte ağırlık yapmıyor hemen emiliyor. Çok hoş bir kokusu var. Parlama gibi bir sorunla da karşılaşmadım. 

                                     

İçeriğinde Hyalüronik asit, Ester-C, Yeşil Çay ve Vitamin E ile güçlendirmiş olup derinlemesine nem sağlar. Prüzsüz, genç görünümlü bir cilt için ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltırken kolajen ve elastin yapıyı güçlendirir. 

Derma e ürünleri hem  temiz içerikli hemde hayvanlar üzerinde test yapmıyor. Bir çok ödül almış bir firma. Temiz içerik benim için herzaman ön planda. Ürün içeriğinde;

• SLS
• Paraben
• Mineral Yağlar 
• Lanolin
• Gluten 
• Sülfat
GMO
bulunmuyor. 

Benim favori kremim oldu diyebilirim. Hatta aynı serinin göz altı kremini kestirdim gözüme :) en kısa zamanda onu almayı planlıyorum. Ürünleri http://www.dermae.com.tr/ sitesinden inceleyebilirsiniz. 

Güzellikle kalın.. 2 yorum:

  1. ben de eskiden hiç su içmezdim şimdi mutlaka günde 2 lt ye tamamlıyorum o su illa içilecek :-)))

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...