15 Haziran 2015 Pazartesi

Avene Lansmanı - Güneş Dostunuz Olsun!

Merhabalar,

Güneş nihayet kendini göstermeye başladı. Sıcaklardan şikayet etmeye başlarız yakında :)) Toplum olarak şikayeti seviyoruz nede olsa. Aslında her şeyi olduğu gibi kabul etmek, tadını çıkarmak, şükretmek daha çok mutlu edecek bizi. Neyse konumuza dönelim :)) 

Geçtiğimiz çarşamba günü, Vera Yıldız Park'ta Avéne Güneşten Koruma Ürünleri Lansmanına gittim. Kendisini İnstagramdan severek takip ettiğim Dermatoloji uzmanı Dr. Pınar Güzel, güneşten korunmanın önemini ultraviyole (UV) kamerayla anlattı.

                      Biliyorsunuz güneşten korunmak oldukça önemli bir konu. Güneş lekelerini, cilt kanserini ve erken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak istiyorsak mutlaka yaz kış güneş kremi kullanmalıyız. Hele ki yaz aylarında daha da özen göstermeliyiz.

UV kameradan kendime baktığımda çok şaşırdım. :)) Yüzüm simsiyah görünüyordu. İlk başta korkunç gelse de, bu siyahlığın kullandığım koruyucu kremimden kaynaklandığını bilmek sevindirici. :))

                                     

Ben koruyucumu sürüp, sevdiğim arkadaşlarımla tatil moduna girdim bile :)) Bu karede her ne kadar tatile hazır olsak bile, çıkışta yağmura yakalanıp ıslanmamız kaçınılmaz oldu :)))) 
Bu ikili benimle birlikte eve geldi. Biri güneş yağı, diğeri ise güneş sonrası nemlendirici. Bu yaz Plaj çantamın vazgeçilmezleri belli oldu. Tabi yanına güneş kremi de ilave edeceğim. :)
Güneş kreminizi dışarıya çıkmadan yarım saat önce uygulamayı unutmayın. Güneşli günler..
Güzellikle kalın..

3 yorum:

  1. ne zaman yağmur yağdı ben oraya takıldım :-D

    YanıtlaSil
  2. Biz biraz geç çıktık çıktığımızda şakır şakır yağdı ve ıslandık :)))

    YanıtlaSil
  3. avene yi yıllardır kullanıyorum bende çok memnumum :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...