7 Mayıs 2015 Perşembe

Klorane Keten Lifi Ekstreli Hacim Veren Saç Bakımı - Lansmanı

Merhabalar,

Klorane'ın dün yeni çıkan Keten Lifi Ekstreli Hacim veren saç serisinin tanıtımını yaptı. Bu markanın kuru şampuanını kullanıyorum şu sıra gerçekten çok memnun kaldım. İlerleyen günlerde yazısını yazmayı planlıyorum. Klorane markası, bitkilere olan tutkusuyla Pierre Fabre tarafından kurulan ve kuruluşundan bu yana, yenilikçi aktifler yaratabilmek için özenle seçtiği bitkiler sayesinde ürünlerinde yüksek kalite, etkinlik ve güvenlik garantisi sunan bir markadır. 
Klorane Laboratuvarları, her bitkiyi bir çözüm sunması için özenle seçmekte ve bilimsel olarak etkinliklerini kanıtlamaktadır.  


Keten, yumuşak ve dayanıklı özelliğe sahip liflerinin kalitesi ile tanınan bir bitkidir. Klorane Laboratuvarları, Linum usitatissimum L.'yi müsilaj açısından zengin olması sebebiyle, saçlara kökten  itibaren hacim ve güç kazandırma özelliği için özel olarak seçmiştir. 

Seride şampuan, saç kremi ve durulanmayan saç spreyi bulunuyor. Paraben ve silikon içermiyor. 

Beni en çok etkileyen şeylerden biri ise, bitki özlerini bitkilere zarar vermeden kendi yetiştirdikleri bitkilerden elde etmeleri. Bitkilerin ekimini gerçekleştirirken, ekosistemin sürdürülmesine yardımcı olmaları. Saçlarım çok hacimsiz değil ama yinede deneyip bloğumda yer vereceğim. 
Bitkilerin gücünü seviyorum :))  
Güzellikle kalın.. 

7 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Beni de davet etmislerdi ama istanbulda olmadığım için gidememiştim =(

  YanıtlaSil
 3. Sağlıkla kullanın rengi de çok hoş:)

  YanıtlaSil
 4. en çok keten tohumu nasıl çıkacak onu merak ediyorum ben şampuanı ise yaz ayları için ayırdım sıcaktan iyice söner saçlarım o zaman benim deneyeceğim bakalım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok mantıklı yazın kullanmak. Bende çok merak ediyorum hala bir kımıldalanma yok benimkinde :/

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...