14 Mayıs 2015 Perşembe

#guzelligimizannemizden Etlinliği Vol #2

Merhabalar,

#guzelligimizannemizden Anneler Günü etkinliğinin Sponsorlarını yazacağım bugün sizlere. Etkinliğe bizzat gelerek bizimle tanışan ve bilgiler veren firma yetkililerine de tekrar teşekkür ederim. :)) 

Şanlı İlaç'tan Aybike hanım bize nasır bandı, ateş düşürücü gibi bir sürü ürün getirdi. Açıkçası ben en çok migren bandına sevindim. Migrenli biri olarak :(( 


Rossman'dan Tugba hanım bize daha önce denemediğim bir çok üründen oluşan harika bir paket hazırlamış. :))) Denemek için sabırsızlanıyorum.


Bizler için Ankara'dan gelen Gamze hanım, Mustafa bey ve Hakan bey e ayrı ayrı teşekkür ederim. Ben bu şampuanı daha önce kullanmadım hiç ama kullanıp çok memnun kalan bir çok arkadaşım var. Onun için çok umutluyum bende :)))Harmolance yetkilisi Didem hanım da bizlere ayak bakım kremi getirdi. Ben kullanmaya başladım bile yakında yazısı gelir. :)) 
    Qnet  Couleurs  Türk firmasıymış Türkiye'de üretiliyor.
İlk izlenim olarak beğendiğim ürünler oldu. 
Doğanay'dan Rafet beyde bizimleydi. Hayatımda ilk defa şalgam içtim :)) ve inanın çok beğendim. Bundan sonra şalgam sız bir hayat düşünemiyorum. Benim dikkatimi çeken bir konuda reklamlarda da görmüşsünüzdür. Pet i camla kaplayarak, pet kadar hafif cam gibi sağlıklı bir ürün elde edip ürünlerini bu campet şişesinde satışa sunmaları. Yani içi cam dışı pet :)) Plastik ürünlerden birşeyler içmeyi sevmeyen bana göre tam. :))Rafinera'da bizimleydi. Hem kilo vermek isteyenler hem de formda kalmak isteyenler için değişik bir alternatif. Her sabah 3 ana 2 ara öğün kapınıza geliyor. Bize atıştırmalıklarından getirdiler. 6 arkadaşımız da çekilişle 1 günlük rafinera paketi kazandı.

Party lite ev parfümü, mumlar, dekoratif mumluklar bulunan network sistemiyle satış yapan bir firma. Mumları çok yoğun kokuyor.Tercihinize göre  evinize has bir kokunuz oluyor. Zararlı maddeler içermiyor mumlar. Yanlışlıkla çocuğunuz yediğinde falan bir zararı oluyormuş. Yenilebilir formda üretiyorlarmış. Aman siz yine de yemeyin :))))

Tavsiye Evinden Renan hanımda bizlerleydi. Yeni bir ürünle tanıştırdı bizi. Tırnakların üzerinde ki pütürleri alıyor ve parlaklık veriyor bu cihaz.

Şimdilik yazımı burada sonlandırıyorum. Tekrar bütün firmalara tek tek teşekkür ederim. Başka bir yazımda yine sponsorlardan devam edeceğim. Kendinize iyi bakın. Güzellikle kalın.. 

2 yorum:

  1. Rossman her etkinliğe lütfen sponsor olsun :) Ayrıca bilmediğimiz markaları da gördük.. Tesekkür ederiz.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...