7 Nisan 2015 Salı

Marvis Classic Stront Mint & Aquating Mint

Merhabalar, 

Marvis diş macunlarını duymayan kalmamıştır herhalde. 1 yıldan uzun bir suredir ülkemizde satışı sunulmuştu. Marvis,  bir İtalyan markası ve seveni oldukça çok. 


İlk olarak geçen yıl, Classic Strong Mint olanını kullanmıştım. Douglastan almıştım. Hiç unutmuyorum oradaki adam ben Marvis diş macunlarına bakarken, çok memnun kalırsınız alanlar çok memnun 12 saat boyunca ferahlık hissi gitmiyor falan demişti. :)) Tabi ki ben öyle olmayacağını ve çok abarttığını  biliyordum. Hatta içimden gülmüştüm. :))  
Denedikten sonra, evet verdiği ferahlık hissini sevdim ama, hiçte öyle abartılacak bir yanı olmadığını da görmüş oldum. Yanılmadım yani :)) 


Şuan da Aquatic Mint in küçük boyunu deniyorum. Sanırım Classic olanı daha çok sevmiştim. Aquatic minti, classic kadar sevmedim. Evet tasarımları değişik ve güzel, ama sanıldığı kadar masum değil içeriği. Hatta bazıları doğal olduğunu iddia ediyor. Hayır doğal değil! İçerisinde Paraben yok ama, paraben olmayan herşey doğal ya da zararsız değil maalesef. İçerisinde başka zararlı bileşenler bulunabiliyor. Sanırım 7 farklı  çeşidi bulunuyor. Belki meraktan diğer çeşitlerinide deneyebilirim. Ama vazgeçilmezim değil. 
Güzellikle kalın..  3 yorum:

  1. İlk kez duyuyorum.demek ki duymayan kalmış :) sevgiler..

    YanıtlaSil
  2. cnm seni mimledim. Bakarsan sevinirim
    http://zeynepintatlidusleri.blogspot.com.tr/2015/04/mimlendim.html

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...