17 Nisan 2015 Cuma

Krauterhof Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi Ekstreli Ayak ve BacakKremi

Merhabalar,

Düzenlediğim Event'te hediye edilen ayak ve bacak kreminden bahsetmek istiyorum bugün sizlere. 


Cildimize, ellerimize, saçlarımıza gereken özeni gösterip, bir sürü ürün alıyoruz bakım yapıyoruz. Peki ya ayaklarımız? Bacaklarımız ? Ayaklarımız bütün yükümüzü taşırken acaba gereken özeni gösterebiliyor muyuz? Elimden geldiğince aynı özeni göstermeye çalışıyorum şimdilerde.  Ama yıllarca bende aksattım, unuttum arada bir krem sürüp geçiştirdim. Krauterhof Almanya menşeli bir ürün. Bakalım özellikleri nelermiş ? 
Yorgun bacak ve ayaklarımıza yeniden canlılık kazandıran, yüksek kaliteli bir ayak ve bacak kremidir. Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi ekstresi gibi çok etkili, doğal ve çok eski zamanlardan beri bilinen etken maddeleri sayesinde yorgun bacakların bakımına ve korunmasına yardımcı olur. 
Ürün 250 ml. Gördüğünüz gibi rengi açık pembe ve hoş bir kokusu var. Hele ki şu sıralar pilatesten ağrıyan ve yorgun olan bacaklarıma iyi geliyor. Uyguladığım anda bir serinlik hissi veriyor. Ferahlatıyor ve yumuşatıyor. Akşamları da ayak ve bacaklarıma uygulayıp, çorap giyip öyle yatıyorum. Daha etkili olduğunu düşünüyorum. :)) Watsons'larda bulabilirsiniz.  Aranızda kullananlar var mı? Siz nasıl buldunuz ? 
Güzellikle kalın.. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...