1 Nisan 2015 Çarşamba

Kielh's Mağaza Turu # 2 - Ürünler


Merhabalar,               
       Kielh's mağaza turunun ilk bölümünü şurada ki yazımda bahsetmiştim. Okumayanlarınız varsa oradan okuyabilir. Şimdi ürünleri seri seri ele alacağım. Yaşadığı şehirde Kielh's mağazası olmayan, ürünleri yakından inceleme fırsatı bulamayanlar, için bir rehber olmasını istiyorum. Telefonla sipariş vermek isteyenlere de fikir olmuş olur. :))) Ee hadi başlayalım.                                                                                                                    Rare Eart Serisi : Genişlemiş gözenekler                                                                                              
                                                        
Seride bulunan ürünler ;                                                                             
 • Rare Eart Pore Daily Cleanser : Normal ve yağlı ciltler için cildi arındırıp, derinlemesine temizliyor.     İçerisinde ki, Amazon beyaz kili ve inceltilmiş diyatomik toprak partikülleri sayesinde ciltteki gözeneklerin görünümünü artıran yüzey kirini, toksinleri ve yağları temizliyor. 150 ml 59 TL
 • Rare Eart Pore Refining Tonic : Gözenek sıkılaştırıcı tonik. Cildin nem seviyesini dengeleyip, mat bir görünüme kavuşturuyor. Cildi daha pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.  250 ml 62 TL   
 • Rare Eart Pore Minimizing Lotion: Yağsız gözenek sıkılaştırıcı, fazla sebumu emerek ve gözeneklerin görünümünü sıkılaştırır. 75 ml 92 TL.
 • Rare Eart Pore Cleasing Masque : Normalden yağlıya tüm cilt tipleri için uygun bir maske. Gözenekleri tıkayarak cildin donuk gösteren kir ve ölü yüzey hücrelerinin temizlenmesine yardımcı olur. 150 ml 82 TL                                                                                                                

Blue Herbal : Sivilce Bakımı ve Yağlı ciltler için olan seri. 
Seride bulunan ürünler ;                                                                                                
 • Blue Herbal Astringent Lotion : Kielh!s kimyagerleri bu çok amaçlı toniği 1964 yılında geliştirmiş ve sonrasında, ürün son derece popüler olmuştur. Kırk yıl sonra biz bu ürünün cazibesinin sadece üstün kalitesinden değil, aynı zamanda çok yönlülüğünden de kaynaklandığını düşünüyoruz diyorlar. :)) 250ml 62 TL.
 • Blue Herbal Gel Cleanser : Kielh's kıymet verilen, en kalıcı formülü Blue Astringent Herbal Lotion'dan ilham alan bu arındırıcı, temizleyici jel, gözenekleri tamamen temizleyerek kir, kalıntı ve yağ izlerini gideriyor. 250 ml 62 TL 
 • Blue Herbal Spot Treatment : Kiehl's markasının eski ve en kalıcı formülü olan Blue Astringert Herbal Lotion ürününden ilham alan bu nazik ve etkili jel siyah noktaları, beyaz noktaları ve sivilce lekelerini kurutarak cildin görünümünün düzelmesine yardımcı olur. 15 ml 64 TL.
 • Blue Herbal Moisturizer : Yağsız nemlendirici, hızlı bir şekilde emilerek gözeneklere nüfuz eder ve sivilce lekelerinin çoğunu azaltmaya yardımcı olur. Gözenekleri tıkamaz, yeni sivilce lekelerinin oluşmasının önlenmesine yardımcı olur. 100 ml 85 TL.                                                                                                   

Ultra Facial Oil Free : 

Seride Bulunan Ürünler ;

 • Ultra Facial Oil Free Cleanser : Çabuk köpüren, cilt yüzeyindeki kirleri ve subumu derinlemesine temizler ve daha dengeli bir görünüm sağlar. Kırmızı uçlu saz kökü ve limon meyvesi özleri ile, cildi soymadan aşırı kurutmadan temizler ve canlandırır. 75 ml 29TL. 
 • Ultra Facial Oil Free Toner : Cilt yüzeyindeki sebumu gözle görülür biçimde azaltırken, cildi anında canlandırıp sağlıklı bir görünüme kavuşturur. 75 ml 25 TL. 
 • Ultra Facial Oil Free Lotion : Hafif yapılı nemlendirici bir losyondur. Cilt yüzeyindeki sebumu gözle görülür biçimde azaltmaya yardımcı olup,cildi parlamadan dengeli bir görünüme kavuşturur. 75 ml 59 TL 
 • Ultra Facial Oil Free Gel Cream : Yağ içermeyen, çabuk emilen bir nemlendiricidir. Sebumu azaltır ve cildi daha dengeli bir görünüme kavuşturur. 50 ml 75TL. 125 ml 152 TL.
Çok uzun olmaması adına diğer serileri başka bir postta yayınlayacağım. :)) 
Güzellikle kalın..

6 yorum:

 1. Hiç denemediğim bir marka, epeyce merak ettim zira etkili olduğu konular benimde sıkıntı yaşadığım konular.. Umarım birgün deneyebilme fırsatım olur..Teşekkürler keşfetmemi sağladığın için canım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevdiğim ürünü oldukça fazla :) umarım deneme fırsatın olur :)

   Sil
 2. Harika bir yazı olmuş canım emeğine sağlık 😊

  YanıtlaSil
 3. İlk defa senden duyuyorum... Güzel görünüyor. Ama şöyle kuru ciltler için yoğun nemlendiricili de bişeyi yok mu ki?? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Olmaz olur mu hiç :) seri seri yazıyorum. Bir iki güne diğer serileri de yazarım. En güzel tarafı duyulan endişeye göre ürün bulabilmek :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...