20 Nisan 2015 Pazartesi

Gece Bakım Rutinim

Merhabalar,


Geçenlerde gündüz bakım rutinimi yazmıştım okumak için tık tık :) şimdi ise, gece bakım rutinimi yazmak istiyorum.

                                         

İlk önce Fresh'in Soft makyaj temizleme mendili ile tabiri caiz ise kabasını alıyorum. :))) Göz makyajımı, Bebak göz makyaj temizleyicisi ile çıkarıyorum.  Daha sonra Bliss temizleme jeli ile yüzümü yıkıyorum. Aveda arındırıcı ve temizleyici toniği, pamuğa bir miktar alıp yüzümü siliyorum.  


                                          

Temizleme işlemi bittikten sonra, nemlendirme ve bakım ürünlerine geçiyorum. İlk önce Missha gece bakım ürününü 2 damla alıp, tampon hareketlerle yüzüme yediriyorum. Nemlendirici olarak, gece ve gündüz aynı kremi kullanıyorum. Aveda biraz yoğun bir nemlendirici. bazen tek başına uyguluyorum bazen inceltmek için 2 damla Gülsha yazısı için  tık tık :)  yüz yağını kreme karıştırıp öyle uyguluyorum. Haftada iki gün ise nemlendirici yerine bazen  Cyrene argan yağını bazende Güsha yüz yağını tampon hareketlerle yüzüme uyguluyorum. 
Göz kremimi resime eklemeyi unutmuşum. Kiehl's Powerful Wrinkle Reducing göz kremini kullanıyorum. Yazısını yazmadığım ürünleri de en kısa zamanda yazmayı planlıyorum.
Güzellikle kalın..


1 yorum:

  1. fresh'n soft makyaj temizleme mendillerinin kokusunu bir ben sevmiyorum galiba bir de temizlemesinden de hoşnut değilim :(

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...