23 Mart 2015 Pazartesi

Pantene Onarıcı ve Koruyucu Saç Bakım Serisi Lansmanı #cesurolmak

Herkese İyi Haftalar,

14 Mart'ta Kuruçeşme Less Ottomans Otelde bir araya geldik. Harika bir kahvaltı eşliğinde, arkadaşlarımızla sohbet etme fırsatı yakaladık. Pantene'in yeni serisi, antioksidan özellikli, onarıcı ve koruyucu serisi ile korkmadan saçlarımızı şekillendirme imkanı sunuyor.


 Daha sonra Bergüzar Korel'de aramıza katıldı ve çok keyifli kadın kadına sohbet ettik. :))) Söylemeden edemeyeceğim çok samimi ve içten gerçekten çok güzel bir kadın, ekrandakinden çok daha güzel :)))


 #cesurolmak adına bol bol konuşup tartıştık. Saçlarımızı şekillendirirken yeterince cesur davranabiliyor muyuz? Yoksa yıpranır, kopar, yanar diye endişelenenlerden misiniz? Ben açıkçası saçlarım yıpranacak diye aklı çıkanlardanım :)) Tabi arada maşa, fön yapıyorum ama şimdilik boya vs. den uzak duruyorum. Neyse belki bu seri korkumu yenmemi sağlar deneyip görelim. :)) Ürünleri deneyip burada paylaşacağım.

                           

Bu arada Pantene in instagram sayfasını 4 haftalığına Bergüzar Korel kullanıyor. 2 haftası gitti bile : birde harika bir yarışma var. Saçlarınızı cesurca şekillendirip #cesurolmak etiketi ile paylaşın Bergüzar Korel ile harika bir gün eşliğinde özel çekim hakkı kazanın.
Güzellikle kalın.

4 yorum:

 1. İade-i ziyarete geldim ^-^ Takipteyim , bu lansmanlara naısl katılabiliriz :)

  YanıtlaSil
 2. Harika bir toplantı olmuş. Sanatın saklı sırları'na katılıyorum. Ben de isterim, duysun bizi firmalar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Önemli olan aktif olarak yazmak eminim firmalarda haberdar olacaklardır :))

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...