13 Mart 2015 Cuma

Avon Yeni Nutra Effects Serisi Lansmanı

Merhabalar,

Avon`un yeni serisini incelemek için Çarşamba günü Çırağan Sarayında bir araya geldik. Nutra Efects Serisi, chia, nar ve cennet çiçeği tohumlarının güçlü özleriyle cilt için gerekli olan omega 3 yağları, antioksidanları ve vitaminleri bir araya getiriyor.

Yeni Avon Nutra Effects Serisi, doğanın mucizesi tohumlardan gelen güzelliği kadınların cildine taşıyor. Aktif Tohum Kompleksi içeren Nutra serisi, tohumların güçlü özleriyle cilt bakımını yeniden tanımlıyor.
Paraben ile içermeyen ve hassas ciltlerin kullanımına uygun olan Nutra Effects serisinde; canlandırıcı etkisiyle cennet çiçeği tohumları, nemlendirme için chia tohumları, yaşlanma karşıtı etkisiyle nar tohumları kullanılıyor.


Canlandırıcı Güç: Cennet Çiçeği
Beyaz cennet çiçeğinde bulunan enkli tohum da renk bozukluklarına ve eşit olmayan cilt tonuna yol açan pigmantasyonu azaltmaya yardım ediyor.

Cilt Nemini Korumak İçin: Chia

Maya dilinde güç anlamına gelen chia tohumunun sağladığı tüm ayrıcalıklar Hydration ve Balance serilerinde bulunuyor. Chia, Omega-3 yağ asitleri, karbonhidratlar, protein, lif, kalsiyum ve antioksisanlar içeriyor.

Hydration serisi chia'nın kendi ağırlığının 12 kata kadar suyu içine hapsetme özelliği ile, uygulandığı anda milyonlarca nem hücresinin ihtiyacını karşılıyor.

Balance serisi chia tohumunu ve cildin yağ üretimini kontrol etmeye yardım eden mineral matlaştırıcı pudra içeriyor. Mineral matlaştırıcı pudra kendi ağırlığının % 110 katı gözenekleri tıkayan yağı absorbe ediyor.

Yaşlanma Karşıtı Güç : Nar 

Güçlü bir antioksidan olan nar da Ageless ve Ageless Advanced  serilerinde kullanılıyor. Ageless serisi, cilt yaşlanmasının ilk belirtileri olan ince kırışıklıklarla sıkılık kaybını azaltıyor.
Derin kırışıklıklar, sıkılık kaybı ve yaşlılık lekelerini azaltmak için de Ageless Advanced serisi bulunuyor.
Tanışma fiyatı olarak seride ki ürünlerin fiyatları, 9,95 TL'den başlıyor.


Çok sevdiğim arkadaşım Özlem ile birlikte, Çırağan'ın büyüsüne kapıldık. :))


Vee sırada Teraryum yapımı var. Terraium house, hikayesi olan minyatür dünyalar tasarlar. Zevkinize göre tasarım yapıyorsunuz. Bir takım tarımsal faaliyetler ;) Terapi gibi geldi gerçekten, toprağa dokunduğumda aldığım haz çok güzeldi.


Teraryumunuzu istediğiniz gibi tasarlıyorsunuz. İster plaj yapın,küçük figürleri kullanarak kıyıya teknenizi yanaştırın. :)) İster evinizi yapın, çiftliğinizi oluşturun. 

                                     

İlk olarak alta çakıl taşı koyduk. üstüne biraz aktif karbon koyduktan sonra, toprak ilave ettik. Daha sonra bitkimizi yerelştirdik ve üstünü istediğimiz gibi süsleyerek tasarımımızı bitirdik.

                           

Buda bitmiş hali ancak yakın çekim yapmamışım. :)) Ben çok beğendim ee nede olsa ben yaptım. :)) Bu güzel lansman için öncelikle Avon'a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. çok keyifliydi. En kısa sürede ürün yorumum blogda yerini alacak. Görüşmek üzere.. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...