16 Ocak 2015 Cuma

Urban Decay Eyeshadow Primer Potion - Göz Bazı

Merhabalar,

Bugün sizlere sevgili Seda'cığımın (The Cup Of Beauty bloğunun sahibesi )  hediyesi olan Urban Decay' in meşhur göz bazından bahsedeceğim.


İlk kez deniyorum bu ürünü ve neden bu kadar çok sevildiğini kullanınca anladım. Bir ara Sephora'lara sınırlı sayıda 49 TL'ye satışa sunulmuştu. Almadığıma pişman olmuştum. Seda hediye ettiği zaman gerçekten çok mutlu oldum. :)) Buradan tekrar teşekkür ediyorum. :)))


Göz kapağıma bir miktar uyguladıktan sonra, biraz bekliyorum kuruduktan sonra far uygulamasına geçiyorum. Yağlı göz kapaklarım olduğu için far bir süre sonra mutlaka göz kapağımın katlanma yerinde birikme yapıyordu. The Balm'ın göz bazından da memnundum ama o da maalesef bir süre sonra farın birikmesine engel olamadı. :(( 


Pigmentsiz farların bile, rengini çok güzel vermesini sağlıyor. Bu orjinal olanı şeffaf bir renge sahip, bildiğim kadarıyla renkli olanları da var.  Abartmıyorum sabah 11 de yaptığım makyaj gece 12 ye kadar yerinden oynamadan durdu. Benden tam not alarak sınıfı geçti. :)) Aranızda kullananlar var mı? Siz neler düşünüyorsunuz? Paylaşın lütfen.
Sevgilerimle..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...