20 Ocak 2015 Salı

Cellu Blue Selülit Masaj Aleti (Vakumu)

Merhabalar :)

Selülite ve portakal görünümüne elvada ! 
Bu küçük vakum kabı, düzenli masaj yaparak selülitlerinizden kurtulabileceğimizi söylüyor.  Cellu Blue tıbbi slikondan yapılmış bir ürün. Kullanım sonrası yıkayıp saklayabilirsiniz. Kullanım ömrü yok yani bir kere alıp uzun yıllar kullanabilirsiniz. 
CelluBlue vakumlu kap sistemi sayesinde, lipolizi tetiklemenizi sağlar. Lipoliz, yağ hücrelerinin yakılması, lenf ve damar yolu ile kan dolaşımının hızlandırılması ve optimize edilmesidir. Cildiniz gitgide sıkılaşacaktır. 
Sitesinde ürün bu şekilde anlatılıyor. 


Mutlaka masaj yağı ile birlikte kullanmak gerekiyor. Ya da herhangi bir aromatik yağ yada bebe yağı da olabilir, hangi yağı kullandığınız farketmeyecektir. Parmaklarınızla sıkıp uygulayacağınız bölgeye yerleştirip bırakıyorsunuz, bu sayede vakumlamış oluyor. Önce yukarıdan aşagıya, daha sonra sağdan sola uygulama yapabilirsiniz. Ben bir süre kullandım. Uzun kullanımda faydalı olacağını düşünüyorum. Sonuçta vakumlama sayesinde kan dolaşımı da hızlanıyor. Tabi bunun yanında düzenli beslenmek ve su tüketimi de çok önemli.
Sağlıklı günler dilerim.. :))

4 yorum:

 1. merhaba, blogunuzu yeni keşfettim. ben de beklerim
  theruj.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 2. merhaba, blogunuzu yeni keşfettim. ben de beklerim
  theruj.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 3. Merhaba pembe makyaj cantam blog adresim başka bir adrese taşındı yeni profilimle de takipteyim sen de takibe alırsan çok sevinirim sevgiler http://blogkizsalseyler.blogspot.com ♥

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...