23 Aralık 2014 Salı

Wet'n Wild Brulee Far

Merhabalar,

Daha önce birçok blogda okuma fırsatı bulmuş olabilirsiniz. Ben almamak için direndiğim bir fardan bahsedeceğim bugün size :) Evet almamakta direndim neden peki ? Çünkü bir sürü mat krem rengi farım varken neden bir tane daha alayım dedim . Sonradan aklımda kalacağıma benimle kalsın dedim :)) dayanamayıp aldım ve iyi ki almışım. 

Ben açıkcası bu kadar seveceğimi düşünmüyordum. Alt tarafı krem rengi far dedim ( iç ses )  :))  hem yumuşaklığı, hem rengini tek seferde  hemen vermesi benden tam not aldı.


Kullanım alanına gelirsek, sadece eyeliner  ve rimel ikilisini kullanacaksam hemen farı uygulayıp göz kapaklarımı nötrleyip eyeliner a geçebiliyorum. Günlük Kullanım için ideal. Diğer ten rengi farların papucunu dama attı bile :)) 
Detaylı göz makyajı yapacağım zaman, zemin rengi olarak uyguluyorum. Kaş altlarımı aydınlatmak içinde kullanıyorum. Kesinlikle gözüm kapalı önerebileceğim bir far, fiyatı 6.50 TL. Hazır indirim yaklaşıyorken kaçırmayın benden söylemesi. :)) Gratislerde bulabilirsiniz. 

2 yorum:

  1. Ben de Brulee ve Nutty'i almamak icin direniyorum valla. Güle güle kullan canım:))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkür ederim. Şimdi sıra Nutty de :)))

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...