15 Aralık 2014 Pazartesi

Procsin Mavi Anemon Serisi Lansmanı

Merhabalar,

Cumartesi günü  katıldığım Procsin Lansmanından bahsetmek istiyorum sizlere. Lansman Moda Teras Cafe&Restaurant da gerçekleşti. Gerçekten çok güzel bir yer manzarası da süper. :))

Masamız ve ajandalarımız harikaydı.Kendi sitelerinde ki bilgilere bakacak olursak;
PRS Laboratories, 2005 yılında Türkiye’de ilk ve tek olarak yarı kimyasal yarı bitkisel formülasyonlar kullanan; son kullanıcıya maksimum faydayı sağlamayı hedefleyen ve Herbal Science Technology ile çalışan bir dermotoloji laboratuarıdır.
Sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri tespit ederek bu ürünlerin geliştirilmesini ve ham madde gereksinimlerini karşılamayı amaçlamaktadır. Bu amaçla PRS, PROCSIN markası adı altında organik nebatiler, onarıcı ve tedavi edici bitki öz ve yağları, taze meyveler, doğal demir oksitli kırmızı Türk killeri, bitkisel boya pigmentleri, termal sular, kullanarak ürün geliştirilmektedir ve piyasaya ihtiyacı doğrultusunda ham maddeleri sağlamaktadır.  Mavi Anemon serisini dinlerken,
                                   
                      

Blogger arkadaşımıza kil maskesi uygulanırken,

                     

Bu güzelliklerle günüm daha da güzelleşti. :))


Çok güzel bir mekanda çok güzel vakit geçirdik. Procsin ailesine ilgilerinden ve güler yüzlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Sizleride unutmadık. Aşağıda ki görseli, instagram hesabınızda beni ve Procsinprs hesaplarını takibe alıp sayfanızda #birguzellikyapkendine hashtag i ile paylaşın el kremi kazanın. Detayları instagaram sayfamda bulabilirsiniz.
Görüşmek üzere..
                

2 yorum:

  1. ilk yorumu ben yapayımm o zaman :) tatlım bloğunu zaten biliyordum ama ancak takibe alabildim :P makyaj tutkunu biri olarak seni izlemek zevkli olacak. ben de blog dünyasında yeni sayılırım bana da beklerim bu markayı duymuşdum denemek isterim cafe bildiğim bir mekan çok severim anadolu yakasında yaşayan biri olarak moda sahili seçimi güzel olmuş ajandalarınızı da güle güle kullanın :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkür ederim. Bloğunuzda hayırlı olsun. Mekan seçimi çok iyiydi gerçekten. :)))

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...