16 Kasım 2014 Pazar

Estee Lauder Sumptuous Mascara ve Double Wear Consealer

Merhabalar,

Boyner tarafından denemem için gönderilen Estee Lauder mascara ve concealer ikilisinden bahsedeceğim bugün. Bu ikili deneme boyu olarak 29 TL ye satışa sunuldu. Bence çok iyi düşünülmüş, bir ton para verip aldığımız  ürünler bizi hayal kırıklığına uğratabiliyor. Keşke her marka bu gibi şeyler yapsa :) bizde ona göre yola sevdiklerimizle devam etsek :)) 


Consealerdan başlayayım öncelikle. 15 saate kadar kalıcılık vaadeden, yoğun bir kapatıcı. Ben pek anlaşamadım sanırım kendisiyle, bende biraz çizgilere dolma problemi oldu, pudralı bir bitişi var. Sürdükten sonra bekletmeden yedirin ve gözaltılarınız kuru ise mutlaka öncesinde nemlendirin. 


Mascarayı daha çok beğendiğimi söylemem gerekir. İki kat uyguladığımda çok daha başarılı. Dökülme vs yapmadı ancak, çıkarması çok zor. Her temizlememde bir kaç kirpiğim dökülüyor. Onun için sürmeye korkar oldum. 


Sevdim ama daha uygun fiyata bu maskaranın verdiği etkiyi veren maskaralarda var. Ambalajını hiç beğenmedim. Yazıları hemen silinip elime falan bulaştı hep. 
Siz neler düşünüyorsunuz? Paylaşın lütfen.. Sevgilerimle, 

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...