23 Ekim 2014 Perşembe

Serap Tan- Serap & Tanem Babyshower

Merhabalar,

Bildiğiniz gibi geçen hafta cumartesi günü, sevgili Serabın Baybshower partisine katıldım. Shabby Chic konseptli partide, her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü.Nar Hotels de toplandık. Hem çok güzel bir mekan, hemde çalışanların ilgisi, güleryüzü ve sabrı için çok teşekkür ederim. Konsept o kadar güzeldi ki, kendimizi Serap & Tanem'in büyülü dünyasına kaptırıverdik.


                                     


Bu güzel masa için Pinklemonadeevent e çok teşekkür ederim. Herşey çok güzel düşünülmüştü. Serabın kesmeye kıyamadığı bu güzel pastayı yapan @sugarcaketime, cupcakeler için @bykiwibakery ye teşekkürler gerçekten çok lezizlerdi. :) Kurabiyeler ise @cookiegift tarafından hazırlanmıştı.
                           
Molfixle bebek bezinden pastamızı yaptık. Kıran kırana bir yarışma oldu :) Nasıl buldunuz pastamızı? :)) Biz çok beğendik birinci olamadık ama çok eğlendik ve çok keyif aldık. Bebek bezinden pastamız 0 kaloriydi :))) #molfix #ilkbebekbezim

                                         

Molfix bize bu harika sepeti hediye etti. İçinde bebek bezi, bebek deterjanı, ıslak mendil gibi bir sürü ürün vardı. Sepetin detaylarına da bayıldım. :)

                                         
#Elancyl ve #Krolane ürünleri için çok teşekkür ederim. Daha önce deneme fırsatım olmamıştı.

                                          

Yapılan çekiliş sonrasında Naramaxx paketimden bir elbise çıktı. Sevgili Hümeyrayla elbiselerimizi değiştirdik bedenlerimizden dolayı. ben bu elbiseye bayıldım üstte çok güzel duruyor. Buradan Hümeyra'ya da teşekkür etmiş olayım. 

                                          

Kozmoklinik bu harika seyehat kitini göndermiş. İçindeki ürünlere bayıldımmm. Hepsi birbirinden güzel.


Gülsha gülsuyu ve denememiz için yüz yağı göndermiş. Çok teşekkür ederim. Tamda gülsuyu almayı düşünürken gelmesi harika oldu. :))

                                    

Beliz Kozmetik bu güzel ürünlerle aramızdaydı.

                                     

Baby Corner ne güzel düşünmüş. Sıradanlıktan uzak bu bebek çorapları için teşekkürler. İleride çocuğum olunca giydirmenin hayalini kuruyorum. :)))

                                     
Missha çok sevdiğim bir marka. Çok teşekkür ediyorum iyi ki yanımızdasınız. :))

                                     

Çocuklara Mucizeler bir anı masası oluşturmuştu. Fotoğraflamamışım maalesef nasıl güzeldi anlatamam. Bizler içinde bu kuş kafesi mumlukları hediye ettiler. Çok mutlu oldum, masamda yerini aldı bile. :))

                                       

Artebella da sizde yapabilirsiniz setleriyle bizimleydi. Sevgili Gülçin Hanımı tekrar görmekten çok mutlu oldum çünkü kendisi çok tatlı ve pozitif bir bayan. :))

                                        
                                       

Milupa ve Kraft yeğenlere gitti direk.  :))  Çok teşekkür ederim. 

                                      

Modagram bizler için hediye çeki yollamış. Henüz ne alacağıma karar vermedim. Aldığım zaman instagramdan mutlaka paylaşırım zaten :)) 

Son olarak Serap'cığım sana çok çok teşekkür ederim. Hamile halinle oturmadan koşturdun durdun. Enerjine hayran kaldım. O tatlı gülümsemen hiç kaybolmasın yüzünden. Tanem'i de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah'ım. 

Çekiliş ve yarışmalarla bir çok arkadaşıma değişik hediyelerde verildi. Onlarıda aşağıda paylaşıyorum ve çok teşekkür ediyorum. 

@anthonyandgloria
@kliksa #kliksa
@pancokids @panco_kids #panco #pancokids
#aptamil #milupa #lactamil
#kissbroadway  #denman

İnstagramdan: #seraptanbabyshower    #tanemiscoming  #nargalata etiketleriyle takip edebilirsiniz. 

Sevgilerimle,
1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...