25 Temmuz 2014 Cuma

İndirimde Alınabilecekler (Dikkat Bol Fotoğraf İçerir) :)

Merhabalar,

Bir çoğumuzun beklediği indirimler başladı :) bende elimde bulunan ve severek kullandığım ürünleri sizlerle paylaşıp fikir vermek istiyorum. 
 Özellikle yaz ayları için ideal, ben severek kullanıyorum Balm Shelter i ( renkli nemlendirici ) hazır indirimdeyken bir şans verebilirsiniz.                                                          The Balm'ın göz altı kapatıcısı.


                                   Loreal yüz bazı ben çok beğeniyorum gerçekten bu ürünü.                                        


En sevdiğim alıklarımdan, Hot Mama. Maalesef kayboldu allığım, nasıl kaybettiğime dair bir fikrim yok :(( tekrar alacağım bir ürün.


Maybelline jel eyeliner, ben jel eyelinerlardan vazgeçemiyorum. 


Maybelline color tattoo, bu krem farlar gerçekten harika ihtiyacınız varsa bulduğunuzda kapın :)) Bende iki rengi var çoğu zaman bulamıyorum istediğim renkleri :((

                                               

Rimmel London, Match Perfection kapatıcı ve aydınlatıcı çok çok severek kullanıyorum. Çok sorunlu göz altlarım olmadığı için bana yeterli gelen bir ürün.


The Balm'ın far bazı indirimde denk gelirseniz hiç düşünmeden alın bir ara çok zor bulunuyordu ama şansınızı deneyin. :))


Yine The Balm'dan  Nude Tude far paleti gerçekten çok güzel bir palet seveni çok bende çok seviyorum.


Ve Balm Jovi - Rockstar Palet eğer tek bir palet alma imkanım olsaydı ben bu paleti alırdım. Neden mi?
çünkü içerisinde hem mat hem ışıltılı farlar var, günlük  ve özel günler için ideal. İçerisinde bir tane allığı, mary lou ya çok benzeyen  birde aydınlatıcısı var. İki tanede ruj var palette. Tek bir palette ihtiyacınız olan bir çok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Benim önerdiğim ürünler bunlar, siz neler aldınız? İndirimde paylaşın lütfen..

1 yorum:

  1. hmmmm harika kenara not edildi hepsi (:

    http://misschocott.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...