13 Mayıs 2014 Salı

Yves Rocher Mağaza Turu


Merhabalar,

Geçen günlerde canım arkadaşım Özlem'le birlikte, siz onu sosyal medyada "ozlemindunyasindan" olarak tanıyorsunuz Yves Rocher Metrocity mağazasındaydık. Hem ürünler hakkında bilgi alalım, yerinde görüp deneyelim hem de sizinle paylaşalım istedik. Ben bu markayı iki sene önce Paris'te keşfetmiştim. Bir çok ürününü çok severek kullanıyorum. Daha öncede paylaştığım bir çok ürünleri oldu. Şimdi biraz bilmeyenler için marka ne demiş ? Nasıl anlatmış kendini ? Bakalım.

Markamız 1959 yılında Fransa’nın Bretagne bölgesinde, Fransız kimyager Yves Rocher tarafından kuruldu. Bugün hala ürünlerimizi Bretagne’daki üretim tesislerimizde üretiyor ve ürünlerimizin aktif bileşenini oluşturan bitkilerin büyük bölümünü yine Bretagne’daki organik tarım sahalarımızda yetiştiriyoruz.
Kimyager, biyolog, dermatolog ve etnobotanik araştırmacılardan oluşan 150 kişilik araştırma&geliştirme kadromuz 52 yıldır üzerinde çalıştığımız bitki dünyasından 1100 ayrı bitkisel içerik ve 50’den fazla markamıza patentli formül elde etmiştir. Yetiştirici, üretici ve dağıtıcı kimliğimiz ile kurulduğumuz günden beri doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı, yenilikçi ve keyif veren güzellik ürünleri sunuyoruz. Başarıyla yürüttüğümüz bu misyonla bugün 88 ülkede 4000 satış noktasında, yılda 300 milyonu aşan ürünü tüm dünya kadınlarına ulaştırıyoruz.
 Gelelim ürünlerine ;


Cilt bakım ürünlerinin genel görünümü. 


Pure system serisi akneli ve siyah noktalı ciltler için olan seri.


Hydra serisi nemsiz ciltler için olan seri, unutmayın yağlı ciltlerinde neme ihtiyacı vardır.Sebo serisi, gözenekli ve karma-yağlı ciltler için olan seri.


Active Sensitive serisi ise hassas ciltler için olan seri.

Bu seri ise organik seri. Her ürünleri organik değil tabi ki. Bitkisel ayrı, organik ayrı ikisini karıştırmamak gerekiyor. Her bitkisel içerikli ürün organik olmuyor maalesef.Daha önce Yves Rocher 'un parfümlerini kullanmamıştım. Gerçekten çok güzel parfümleri var bir göz atın derim. Ben iki üç tanesini kestirdim gözüme en kısa zamanda denenecekler listesine alındı. :))  


Malum yaza girdik artık güneş ürünleri ön plana çıkmaya başladı. Aman yaz kış güneş kreminizi sürmeden çıkmayın.

Son olarak saç grubunu görüyorsunuz. Özellikle Özlemle düzleştirici etkisi olan şampuan ve saç spreyini gözümüze kestirdik bile :)) Bol fotoğraflı bir paylaşım oldu umarım sıkmamışımdır ve faydalı bir paylaşım olmuştur. Görüşmek üzere.. :))

2 yorum:

  1. Yves Rocher çok sevdiğim markalardan biridir. çok güzel bir mağaza turu olmuş :)) bloğunuzu link bırakmasaydınız bulamayacaktım ^-^ geçen baktım bulamamıştım :) sevgiler <3

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Öyle mi ? Neyse ki link bırakmışım :)) teşekkür ederim.

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...