29 Mayıs 2014 Perşembe

Dermomarket.com Güvenli İnternet Alışverişi

Herkese Merhabalar,

Etrafımdaki yakın çevrem ve arkadaşlarım sürekli, internetten güvenli kozmetik alışverişi yapabilecekleri bir site soruyorlardı. Bu yazımla fikir verebileceğimi düşündüm. İnternet alışverişi yaparken müşteri memnuniyeti çok önemli. Bir aksilikle karşılaştığınızda, karşınızda derdinizi anlatabileceğiniz birilerini bulabilmeyi isteriz hepimiz. İnternet alışverişi yaparken, ürün orjinal mi? ya da son kullanım tarihi geçmiş mi? gibi sorular takılır aklımıza. Uzun süre faaliyet gösteren istikrarlı bir site olması çok önemli.
dermomarket 10 yıldır faaliyet gösteren güvenilir bir firma. Bir ürün alacağım zaman, gerek ürün hakkında gerekse alışveriş yapacağım site hakkında, önce kullanıcı yorumlarını okurum ve bir fikir sahibi olmaya çalışırım. Bu siteyle ilgilide hep olumlu yorumlar okudum. Ürünleri orjinal ve faturalıdır. Son kullanma tarihi 1 yıldan daha yakın olan ürünleri göndermiyorlar. Bu konu çok önemli. En çok dikkat ettiğim noktalardan biri.

Ürün yelpazesi de çok geniş, dermokozmetik ürünlerin yanı sıra makyaj ürünleri de bulunuyor. Cilt bakım ürünleri, anne- bebek ürünleri, ağız - diş ürünleri, saç bakımı, güneş ürünleri, makyaj, parfüm, vücut bakımı, vitamin-sağlık gibi bir çok ürünü bulabilirsiniz. 


 En ucuz Lierac Dermomarket'te ,ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririm. Lierac 1975'te kurulan Fransız kökenli bir firma. Lierac markasının nemlendirici ürünleri, göz çevresi ürünleri, leke bakım ürünleri gibi bir çok ürün grubu bulunmakta. Ben bu göz çevresindeki kırışıklıklara karşı etkili kremi kestirdim gözüme. :)) Göz çevresi bakımına ayrı bir ilgim var. Hamileler içinde çatlak bakım kremleri var. Etrafımda bu dönemde bir çok hamile olduğu için bu konuya da değinmek istedim. Bayanların hamilelikte en büyük sıkıntısı da çatlaklar. Hamileliğin 4. ayından itibaren düzenli kullanımla çatlakların önüne geçebilirsiniz. Sitede kullanıcı yorumlarına da ulaşıp, kullananların neler söylediklerini bulabilirsiniz. 

Sevgilerimle,Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...