28 Nisan 2014 Pazartesi

Hc Hair Care OVEX Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi

Merhabalar mutlu haftalar :)

Sevgili Ayşegül ' ün (makyajgüncesi) blogger etkinliğinde tanıştığım bir üründen bahsetmek istiyorum bugün, malüm mevsim değişikliklerinden saçlarımızda olumsuz etkileniyor. Normale göre daha fazla dökülme sorunu yaşıyorum ben :( İçeriğindeki aktif bileşenler sayesinde en zor saçlarda bile günler süren yumuşaklık, parlaklık ve kolay taranma sağlar. Saçı ağırlaştırmayan formülü ilk kullanımdan itibaren saç tellerine pürüzsüz bir doku kazandırır, elektriklenmeyen, kontrol edilebilir ve çok daha kolay taranabilir bir saç yapısı meydana getirir. Yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için temel bakım ihtiyaçlarını giderir. Nem kayıplarını engelleyerek saç tellerini çevresel etkenlere karşı korur ve kırılmaları önlemeye yardımcı olur. 
Ürünün vaadleri bu şekilde. 


Yapısı krem şeklinde. Püf noktası durularken saçtan tamamen arındırmıyoruz. Hafif durulayıp bırakıyoruz. 


Saçıma verdiği yumuşaklığı sevdim. Saçım herhangi bir işlem görmediği için, çok fazla yıpranma falan yok. Onun için saçımı onardı, düzeltti diyemeyeceğim. İşlem görmüş, boyadan ve ısıdan yıpranmış, kuru saçlara daha çok hitap ettiğini düşünüyorum. Ürün 200 ml. Açıldıktan sonra 1 ay ömrü var sizce de çok kısa değil mi? Sanırım ben ürün bitirme özürlüyüm. :)) Siz neler düşünüyorsunuz ? Aranızda kullananlar var mı? Paylaşın lütfen. Görüşmek üzere :)) 


Not : üzerinde ki 1 ay kullanım ömrü yanlış basımmış kullanım ömrü 12 aymış. Bilgilendirme için gizemin saksısına teşekkürler. :)) 2 yorum:

 1. Merhaba :)
  ben severek kullanıyorum bu ürünü, dediğin gibi saçlarım yıpranmış ve kuru, ilaç oldu resmen saçlarıma :)
  o 1 ay kullanma süresi yanlış basımmış canım, 12 ay ömrü var ürünün..
  sevgilerimle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah canım bilgilendirme için teşekkür ederim bilgim yoktu düzelteyim :))

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...