14 Şubat 2014 Cuma

Victoria's Secret Garden / Body Splash

Herkese Merhaba,
Öncelikle herkesin Sevgililer gününü kutluyorum. Sevgiliniz olsun olmasın hiç önemli değil, sevdiğiniz herkese, herşeye karşı sevginizi gösterebileceğiniz bir gün olsun,tabi sadece bu günle sınırlı da olmasın. Hepimiz sevgi dolu günler geçiririz inşallah diyorum ve konumuza geçiyorum :)))

Bugün sizlere, uzun zamandır kullandığım ve artık dibini gördüğüm bir vücut spreyinden bahsetmek istiyorum.
Victoria's Secret 'ın Garden serisinden Sweet Temptation ( Tatlı cazibe )Victoria's Secret'ın bu vücut spreylerinden birçoğunu kullandım. Sağ olsun ablam her geldiğinde bir kaç çeşidini getirdiği için. İyi ki 3 tane ablam var anladınız siz onu ;))


Ben çok severek kullandım kalıcılığı gayet iyi, hatta bazı parfümlere göre çok daha iyi. Özellikle yazın kullanmayı tercih ediyorum. Kokusu tam yazlık zaten, tatlı şekerli bir kokusu var ama çok baymıyor insanı. Özellikle ben çok ağır kokuları kullanamıyorum, migrenim olduğu için ( ahh bu migren ahhh :((   ) yoğun kokular dokunuyor bana.

Kokusunu tanımlarken, gizli bahçe diyede geçiyor kayısı, greyfurt ,narenciye, müge kokularından oluşuyor.
Tazelik veriyormuş gibi geliyor bana bu koku. Ürün 236 ml Türkiye'deki fiyatını bilmiyorum burdan almadım hiç. Sizin kullandığınız vücut spreyleri hangileri ? Tavsiyeleriniz var mı? Paylaşın lütfen. Sevgi dolu bir gün diliyorum. :))


                        Beğendiyseniz bloğumu takibe almayı unutmayın lütfen. :))) Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...