12 Şubat 2014 Çarşamba

The Balm Göz Farı Bazı / PUT A LID ON IT

Merhabalar,

Bugün sizlere The Balm'ın  çok sevilen far bazından bahsetmek istiyorum. Eminim çok yazılıp çizilmiştir ama birde benden dinleyin belki aranızda nedir bu baz ? ne işe yarar diyenler de olabilir.


Ambalajı tam The Balm'a yakışır şekilde, bahsetmeden geçemeyeceğim. :)) Ben aldığım dönem gerçekten bulmakta zorlanmıştım. Gratis'in bir çok mağazasını gezdim bulamadım, ve bir gün hemde indirim döneminde rastladım , üstelik son bir tane kalmıştı nasıl kaptım bilmiyorum :)) Şuan bulmak daha kolay diye biliyorum.Şimdi gelelim ne işe yaradığına ;


  • Eğer göz kapaklarınız, yağlı ise ve gün içinde uyguladığınız far, kalem vs. dağılma, silinme, bulaşma yapıyor ise baz kullanarak bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

  •  Kullanacağınız far pigmentli değilse yani rengini fazla vermiyorsa far bazını kullanabilirsiniz.

  • Son olarak eğer yaptığınız göz makyajının uzun saatler dayanmasını ve kalıcı olmasını istiyorsanız far bazı kullanmalısınız.


Yapısı bu şekilde çok az miktar ürün iki göz kapağınıza yeterli gelecektir. Yumuşak ve kolay dağılan bir yapısı var.


Burda da aynı farın sol tarafta baz kullanmadan, sağ tarafta ise baz kullanılmış halini görebilirsiniz.Göz kapaklarnıza uyguladıktan sonra 1 dk. kadar beklemenizi öneririm. Ben kalıcılığını çok beğendim. Diğer pahalı markalarla yarışabilecek durumda.Ürün 11.8 ml. uzun süre gideceğini düşünüyorum çünkü çok az bir miktar uyguluyorum ve her makyaj yaptığımda kullanmıyorum. Fiyatı 27 TL indirim günlerinde daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.
Sevgilerimle,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...