18 Şubat 2014 Salı

Pastel Day Long Lipcolor / Kissproof

Herkese Merhabalar,

Bugün sizlere, Blogger buluşmamızda Pastelin hazırladığı kutudan çıkan  Kissproof , mat rujdan bahsedeceğim. Öncelikle rengine bayıldım harika bir koyu kırmızı. Ben her ne kadar kendime kırmızı ruju yakıştıramayıp kullanamasam da bu renge bayıldım. 


Bu ruj çıkmıyorrrrrrr evet gerçekten silmek istediğimde bile o kadar çok zorlandım ki anlatamam. Çıkarırken zorlanacağınız kesin ;)) 


Bu sürdüğüm ilk andaki hali ilk sürdüğünüzde ıslak bir görünümü var, sonradan matlaşıyor. Yapısı ve kokusu çok hoşuma gitti. Sürdüğünüzde dudakta pütürlü bir görünüm bırakmıyor. Bu rengi  uygularken dikkatli olmanız ve hata yapmamanız gerekiyor. Hata yaptığınızda silip düzeltme şansınız çok zor. Bende ki rengi 09 Diğer renklerinden de denemek istiyorum sizlerin kullandığı ve  önerebileceği bir renk var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum. :)) Hoşçakalınn.
2 yorum:

  1. Allahım.. Müthiş bir renk, harika bir ruj! 15 numaralısını bir türlü bulamıyorum ve şimdide aklıma 09da girdi ^-^ Umarım bulruum, ellerine sağlık fotoğraflar ve yazı için =)

    YanıtlaSil
  2. Vaktim yok diyorsanız ve sabah sürüp akşama kadar tazelemeden kalıcı makyaj arıyorsanız Day Long formülü tam size göre.

    Pastel daylong lipcolor ile gün boyu dilediğiniz gibi bir şeyler yiyin, için. Uzun süre kalıcı özelliği olan rujunuzun iz bırakmadığını ve renklerini canlılığını hiç kaybetmediğini göreceksiniz.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...