2 Ocak 2014 Perşembe

SUI TU / Silky Foot


Herkese merhaba ,

Bugün sizlere merak edilen bir ayak bakım ürününden bahsedeceğim. Bana lilakutu / keşif kutusundan çıkmıştı. İyi ki çıkmış :)) Özelliklerinden biraz bahsedeyim. Kokusu  naneli gibi biraz vicks e benziyor. Ayakta 40-60 dk bekletmek gerekiyor. Ben 60 dk beklettim. Ayaklarımda yanma oldu özellikle sonlara doğru. 

Ayaklara giyip üstüne çorap giyiyoruz daha iyi nufüz etmesi için. Beklettikten sonra ılık suyla yıkıyoruz.

Aklınızda olsun sakın tırnaklarınızda oje varken uygulamayın. :)) ben malesef uyguladım ve ayaklarımı yıkadığımda bütün ojelerim çıkmış ve parmaklarıma bulaşmıştı. :)) Gelelim yıkadıktan sonraki izlenimlerime ayaklarım inanılmaz gerildi buruştu  ve kurudu, bu durum hiç hoşuma gitmedi. Ürün 1 hafta 10 gün içinde ayakların soyulmasını vaad ediyor. Evet yaklaşık 10. güne dogru ayaklarım soyulmaya başladı. Soyulmaya başladığında çok şaşırdım hiç bu kadar beklemiyordum. 

Evet çok korkunç görünüyor biliyorum. :))) Aslında paylaşmıycaktım bu fotografları ama çok merak eden var biliyorum bir fikriniz olsun istedim ve paylaşıyorum. :))

Son halinin fotosunu çekemedim. Kısacası ayaklarımın altı tamamen soyuldu alttan yumuşacık deri çıktı. Sertlik kalmadı. Şimdi ayağımın üstüde soyulmaya başladı. Açıkcası ben çok memnun kaldım. Çok etkili bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim. lilakutu.com dan satın alabilirsiniz. 
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...