9 Aralık 2013 Pazartesi

The Balm - HOT MAMA ALLIK

Herkese Merhabalar,

İyi bir hafta olur umarım hepimiz için. Benim pazar öğleden sonram pek iyi geçmedi açıkçası. Biraz öncede doktordan geldim. Sol gözümde ufak bir sorun var, aslında göz altımda ki damar dersem daha doğru olur. Dünden beri hiç durmadan kasılıyo, atıyo, değişik tamda tarif edemiyorum aslında, ama son derece rahatsız edici bir durum her neyse dr. stresten olmuş dedi ilaç verdi geçer dedi bakalım artık :((


Gelelim Hot Mama allığa, bu allıktan bahsetmesem olmazdı. Eminim çoğunuz severek kullanıyorsunuzdur. Kullanmayanlar, bilmeyenler varsa da bu sayede fikir sahibi olabilirler.

                            

Tatlı bir şeftali tonu. Pigmenti ve kalıcılığı çok güzel. Çok fazla tozutma yapmıyor. Her ten rengine uyacağını düşünüyorum.
                                    

Paraben içermiyor. Buda benim için daha da cazip kılıyor bu ürünü. Bazıları far olarak da kullanıyormuş.                                            
                                         

Ben hiç far olarak denemedim. Fiyatı 27 TL olarak hatırlıyorum. İndirim günlerinde yarı fiyatına sahip olmak mümkün. Siz neler düşünüyorsunuz ? Beğendiğiniz beğenmediğiniz yönleri var mı?

2 yorum:

  1. merhaba, benimde gözümde bazen aynı sorun oluyor, gerçekten çok sinir bozucu. doktorun verdiği ilacı merak ettim , antidepresan mı verdi :/ bu arada geçmiş olsun..

    YanıtlaSil
  2. Merhaba,
    Teşekkür ederim. Krem ve göz damlası verdi. Evet gerçekten çok sinir bozucu :/ umarım seninde tekrarlamaz bir daha.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...