6 Aralık 2013 Cuma

Everday Minerals Mineralli Allık

Herkese haftanın son gününden merhabalar,

Bu haftayı da bitirdik. Zaman çok çabuk geçiyor öyle değil mi? :)) Son zamanlarda mineralli ürünler sıklıkla girer oldu hayatımıza. Bende minerallli ürünlere, takmış durumdayım. Mineralli olsun, doğal olsun, bizim olsun. :))) Bugün sizlere Everday Minerals allığımdan bahsetmek istiyorum.Ürün Paraben içermiyor ve hayvanlar üzerinde deney yapmıyor. Kimyasal ürün içermiyor. Everday Minerals bu allığı tanımlarken gümüş dokunuşlu çilek pembesi demiş. Ben çok begeniyorum çok severek kullanıyorum. Çok doğal ve güzel duruyor bence. Benim favori allıklarımdan, normalde pembe tonlu allıkları çok fazla sevmem ama bu allığı çok seviyorum çünkü çok doğal duruyor.
Evet kabul ediyorum, bu tarz toz ürünleri kullanmak zor ama, gülü seven dikenine katlanır değil mi? :))
Pigmentasyonu çok güzel.
Burda rengi daha net görebilmeniz için dağıtmadan uyguladım.
 Ben uygularken, kapağına bir miktar ürün döküyorum kesinlikle bu kadar fazla dökmüyorum.Daha net görebilmeniz için bu kadar fazla ürün döktüm. Fırçama az miktarda alıyorum ve hafifçe uyguluyorum. Sizde allıklarınızı uygularken abartmadan hafif uygulamaya çalışın, kimse tupturuncu yada pespembe yanaklarla dolaşmak istemez herhalde :)) 

Işıktan pek belli olamasa da, ben zaten hafif doğal uygulamayı seviyorum. Siz hangi tonları seviyorsunuz? Mineral ürünler hakkında neler düşünüyorsunuz? 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...